Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm három év kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm három év kapcsolat és egy év együttélés után elhagyott, mert rám fogták, hogy megmérgeztem a kutyáját. Tévedett, most könyörög. Megérdemel egy esélyt?

Figyelt kérdés
Az öccse volt a bűnös és rám fogta. Ide könyörögte magát a nyomorult, meg se munkája, se lakása és gondolta kitúr engem. Annyira hülye, hogy nem tűnt fel neki, hogy ez az én lakásom és ő megy, ha gubanc van a nővérével. Kifigyelte, hogy nem igazán szeretem a kutyát és kihasználta. Most pedig még el is szólta magát, annyira kevés esze van. Ez vonatkozik arra is, aki akár egy szavát is elhiszi.
2014. márc. 26. 10:44
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
47%

# 9/9


ja még szerencse hogy nem nyíratta ki ártatlanul a csávót nem ? kutyuli-mutyuli néni

2014. márc. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:
Ha a kutya jogkörét a töredékére csökkentené, azzal bizonyíthatna. Pl. csak húsz perc séta, a legolcsóbb kutyakaja, nem jöhet a szobába. Ha eladná az lenne legjobb. Tudatna kell velem, hogy sokkal fontosabb vagyok, mint egy állat.
2014. márc. 26. 11:13
 13/49 anonim ***** válasza:

En adnék neki annyi esélyt amennyi a kutyának volt...

Tényleg mondhatjátok mint akik nyaggatják egymást a szakítás után:

A kutya megdöglött de azért még rakosgatjuk ide-oda .

2014. márc. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
72%

kérdező, már ne is haragudj, de egy kutyával nem csak napi 20 percet kell foglalkozni, és aki szereti, az nem fogja a legolcsóbb kaját adni neki, vagy mi, te beérnéd állandóan a legolcsóbb szalámival???? Nem ez határozza meg, hogy ő vagy te vagytok-e a fontosabbak. törődik vele és a jólétével, ez szerinted olyan nagy baj? attól még, hogy te nem szereted azt a kutyát, a barátnőd még szeretheti. és már ne is haragudj, de mi az, hogy eladni? egy élőlényről beszélsz, akit a barátnőd családtagnak lát. te eladnád a saját gyereked, csak mert a barátnőd nem szereti??? (és mielőtt jönnél, én macskás vagyok, imádom a cicám, és akármennyire is szeretem a barátom, olyan nincs, hogy a kedvéért kevesebbet foglalkozzak vele, rosszabb minőségű kaját kapjon, vagy netalán ELADJAM... nem is azért, mert az egyik ilyen vagy olyan fontosabb a másiknál, hanem basszus, ember, egy élőlényről van szó, akiért te felelősséget vállaltál és akit szeretsz! és én szeretem annyira a macskám, mintha a saját gyerekem lenne, családtag). És ha így gondolkodsz, akkor nem hibáztathatod, hogy elhitte a vádaskodást rólad, mert belőled simán kinézném, hogy meg is teszed.


hogy lehet valaki ennyire érzéketlen?

2014. márc. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
58%

spricc2. Iskolában az írott szöveg értése hogy ment? Szerintem elég szarul.

Na de mindegy,hülyékkel nem veszekszek, mert lehúznak a szintjükre,és legyőznek a rutinjukkal.


Kérdező, így,hogy olvastam a későbbi írásod, kicsit megváltozott a véleményem.

Ha így állsz a kutyához, akkor szerintem hanyagoljátok egymást. Egy kutyát minden nap vinni kell sétálni (pláne ha panel kutya) 20 perc/nap nem elég neki.

Az olcsó kutya kaja kb annyit ér,mint ha te minden nap csak chipset ennél. Jóllakhatsz vele, de hogy semmi hasznos nincs benne az is tuti. Az meg, hogy ajándékozza el miattad szerintem felháborító.

Ha szereted a barátnődet akkor az összes rigolyájával együtt szereted, ha meg nem,akkor nem.

Önző dolog lenne azt kérned,hogy miattad váljon meg tőle.

Illetve szerinted utána hogy nézne rád,hogy lenne képes ugyan úgy szeretni? Ok,tudom az éremnek két oldala van,ez a te részedről is adott, de ennek fejében viszont kár energiát fektetni az egészbe.

És azt kb borítékolom neked, hogy ha a kutya miatt képes volt szakítani, akkor egy kérés miatt nem fog megválni tőle.

Ha nem megy az elfogadás,akkor veszett fejsze nyele, jobb lesz így mindkettőtöknek.

2014. márc. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:

Viszont valami elégtételt mindenképp elvárnék, mert most kizárólag ő hibázott.

Én is szerezhetnék egy állatot, mondjuk kígyót, mert attól fél.

2014. márc. 26. 11:36
 17/49 kolosszus22 ***** válasza:
54%

Semmiképpen ne fogadd vissza ezt az idióta bandát, örülj hogy megszabadultál tőlük! A barátnőd öccse egy semmire való tróger, de a barátnőd is érdekes teremtés, nagyon szerethet és ismerhet ha 3 év után simán elhitte rólad és el tudta rólad képzelni, hogy olyan rosszindulatú vagy, hogy megmérgezd a kutyáját!

26F

2014. márc. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
70%
egeszen eddig a pontig szimpatizaltam a kerdezovel. de mar elmult...
2014. márc. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:

ha ennyire gyerekes szintre akarsz lesüllyedni, akkor tedd azt. De ne lepődj meg azon, ha a vége a szakítás lesz.

Amúgy, ha te képes lennél egy elégtétel miatt kb 30.000-ret fizetni, akkor jó nagy marha vagy,már bocsi...(ennyibe kerül kb egy szép kígyó)

Akkor már az is jobb,ha azt mondod,hogy bocsi,de ezek után kalap, kabát.

Legalább a büszkeséged is megmarad, nem mész egy bizonyos szint alá, és még fájdalmat is okozol neki...végső soron ezt akarod nem?

2014. márc. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
100%

A bocsánat kérés nem elég?

Az meg milyen már, hogy úgy választanál magadnak háziállatot, amitől ő fél nem pedig úgy amire igényed van. Nézd öregem én megértem, hogy ki vagy akadva. A többiekkel ellentétben én nagyon is elítélem azt, hogy valakit megvádolnak és esélye sincs a bizonyításra, mert ha szeret előbb gondolkodik aztán vádaskodik. Az öccse se egyik napról lett a másikra egy gerinctelen féreg. Ez azt jelenti (számomra), hogy sem az öccsét sem téged nem ismer elég jól.

Na mindegy. A követelésedet a kutya irányába én sem tartom jogosnak. Ugyanis a mérgezés NEM a KUTYA hibája (ahogy a tiéd sem). Igazságtalan lenne vele szemben ha az ő érdekeit kurtítanád meg ilyen erősen. Azt mondjuk jogosnak látom, hogy mondjuk a szobába ne jöjjön be, ágyba ne feküdjön be, meg ilyenek, de mondjuk ennek már az elején meg kellett volna lennie.

A kárpótlást meg a barátnődön verd le pl hétvégi maratoni szex formájában (ami lehet, neki sincs annyira ellenére), vagy kérsz egy soron kívüli hátmasszást vagy ilyesmit.


És még valami. A kutyát meg lehet szeretni. Próbálkozz meg vele, hálás jószágok. Néha foglakozz vele egy kicsit. Ha nagyon nem jön be az eb, hát nem kell erőltetni, de egy próbát tehetnél a barátkozással.

2014. márc. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!