Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm három év kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm három év kapcsolat és egy év együttélés után elhagyott, mert rám fogták, hogy megmérgeztem a kutyáját. Tévedett, most könyörög. Megérdemel egy esélyt?

Figyelt kérdés
Az öccse volt a bűnös és rám fogta. Ide könyörögte magát a nyomorult, meg se munkája, se lakása és gondolta kitúr engem. Annyira hülye, hogy nem tűnt fel neki, hogy ez az én lakásom és ő megy, ha gubanc van a nővérével. Kifigyelte, hogy nem igazán szeretem a kutyát és kihasználta. Most pedig még el is szólta magát, annyira kevés esze van. Ez vonatkozik arra is, aki akár egy szavát is elhiszi.
2014. márc. 26. 10:44
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
Szerintem már csak azért engednéd vissza őket, hogy bosszút állj rajtuk, ami gyerekes...nem is kicsit.
2014. márc. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:

A bizalom alapvető hiánya ez a párkapcsolat és hiába mond bárki bármit legközelebb megint történik valami.


ha ezt a baromságot valaki rádkenyi ő meg hisz neki, akkor aztán tényleg értelmes volt ez a kapcsolat...


ebből a mondatból már kiderült hogy nincs ebben semmi, amitől kapcsolat lenne az ami köztetek van.


a kapcsolatotok egy kalap sz@rt nem ért!


Gondolj már bele logikusan. Oké hogy kiderült minden, de bármilyen hatással ilyet feltételez belőled? Mégis mi értelme lett volna neked megmérgezni azt a kutyát?

2014. márc. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:

#15/32


mivel nem csak a kilences, de a 3as is te vagy.


egész jól ment köszönöm. tudok a sorok közt olvasni kutyuli néni

ezt írtad:

"Ha az én kutyámmal történne ugyan ez, és a barátomat vádolnák meg vele ( ő se szereti a kutyámat ) minden további nélkül otthagynám, sőt, szerintem ha tényleg elhinném a dolgot nem állnék meg itt. "


Erre teljesen jó válasz volt szerintem kutyuli néni...

2014. márc. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:

:) úgy legyen. Mint mondtam megmondtam,nem vagyok olyan rutinos mint te,ezért nem megyek bele.

üdvözlünk a kutyámmal.

A kutyuli néni (ez a megszólítás tetszik)

2014. márc. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 A kérdező kommentje:

Úgy döntöttem, hogy nem fogadom vissza. Ezt nem is kell megbeszélnem vele, hiszem ő már szakított velem, méghozzá úgy, hogy én nem hibáztam. Ez nem az öccse felelőssége, egyedül az övé.

Azért aki őt pártolta, elmondhatná azt is, hogy az én helyzetemben mit érezne?

2014. márc. 27. 08:31
 36/49 anonim ***** válasza:

Elsősorban nyilván rosszul esne, hogy megvádolnak, de azt elismerném (ha mindent pontosan úgy csinálnék és éreznék, mint te), hogy nem teljesen alaptalanul, mert a viselkedéseddel gondolom nem éppen arra adtál okot, hogy annyira a szíveden viseled annak az állatnak a sorsát, sőt... Nyilván mérges lennék és értetlen, hogy mi ez az egész, de felfognám, hogy valószínűleg a testvérnek nem kellett sokat győzködnie az exet a dologról. De itt mindenesetre mindketten hibásak vagytok, részedről nem lenne szabad csak rá haragudni.


Egy olyan voltam, aki szidott téged, amiért a kutyától vonnál meg bizonyos alanyi jogokat, amikor éppen az a szerencsétlen állat már így is eleget szenvedett (mérgezés????), és kb ő az egyetlen, aki itt tényleg nem tehet semmiről. Csak azért, hogy valami gyerekes elégtételt vegyél ezzel a barátnődtől...

2014. márc. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:
Eddig csak nem kedveltem a kutyát, de elfogadtam, etettem, sétáltattam, ha megkértek rá, igaz panaszkodtam miatta, de nem bántottam volna soha. A mostani álláspontom csak és kizárólag a volt barátnőm árulásának az eredménye.
2014. márc. 27. 09:13
 38/49 anonim ***** válasza:

Amúgy hogy derült ki végül, hogy az öccse mérgezte meg a kutyát? Bevallotta? És erre hogy reagált a csaj?


Én amúgy csak az öccsét dobnám ki és abban nem ismernék kompromisszumot. A csajt csak akkor, ha ragaszkodna az öccse visszavételéhez is. Akkor inkább menjen mind a kettő. Egy napot nem töltenék egy szobában egy olyan emberrel. A barátnőd hiszékeny és híján van a bizalomnak, de az öccse mérhetetlenül erkölcstelen.

2014. márc. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:
Az öccse bevallotta, mert azt, hitte, hogy én megyek el a lakásból és nem ők. Az én lakásomból! Normális az ilyen? Normális az, aki hisz neki?
2014. márc. 27. 09:23
 40/49 anonim ***** válasza:
Miért, a csaj is téged akart elzavarni a lakásból? Na az már húzós.
2014. márc. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!