Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm három év kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm három év kapcsolat és egy év együttélés után elhagyott, mert rám fogták, hogy megmérgeztem a kutyáját. Tévedett, most könyörög. Megérdemel egy esélyt?

Figyelt kérdés
Az öccse volt a bűnös és rám fogta. Ide könyörögte magát a nyomorult, meg se munkája, se lakása és gondolta kitúr engem. Annyira hülye, hogy nem tűnt fel neki, hogy ez az én lakásom és ő megy, ha gubanc van a nővérével. Kifigyelte, hogy nem igazán szeretem a kutyát és kihasználta. Most pedig még el is szólta magát, annyira kevés esze van. Ez vonatkozik arra is, aki akár egy szavát is elhiszi.
2014. márc. 26. 10:44
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
Tudjátok én most nagyon el vagyok keseredve, hogy ennyit érek neki. Eddig nem volt sok konfliktusunk. Ő egyetemre jár, én dolgozom. A kutyát én vettem mert kikönyörögte, a kellékeket is én vettem, a kityatápot is. Én négy éve vagyok neki, az a dög meg fél éve. Ezek után szomorú, hogy ennyire tart engem.
2014. márc. 26. 11:46
 22/49 anonim ***** válasza:
55%

Undorító vagy! 20 perc séta?! Legolcsóbb kaja? Nem vagy normális, az biztos! Úgy mondom ezt, hogy nem annyira szeretem a kutyákat (macskás vagyok), de aki egy kicsit is állatbarát, akkor felfogja, hogy nem lehet ennyire önző. Megértem, ha a barátnődnek fontosabb a kutya. Helyében sem veled, sem az öccsével nem állnék szóba.


Másik megközelítés: Ha engem a párom olyannal vádolna, amit nem tettem (főleg egy ilyen súlyos dologgal), és simán elhinné rólam, akkor soha többé nem látna.

De látom, hogy neked nem is ezzel van bajod, hanem azzal, hogy féltékeny vagy a kutyájára. Szánalmas.

2014. márc. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:

hát sajnállak kérdező.

Biztos, hogy nem kellemes érzés. Azonban, mi lenne akkor, hogy ha megkeresnéd barátnődet, leülnétek, és megbeszélnétek?

Szerintem ennél jobb megoldást senki se tud itt ajánlani.

És, legalább nem idegen emberek tippjeire hagyatkoznál, hanem kész érveket hallhatnál barátnődtől.

így,ha a megbeszélés után nem juttok megegyezésre, akkor el lehet egymástól békében is válni.

( a kutyás voltam )

2014. márc. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
Ezek után én nem fogadnám vissza. Elég gyerekesen reagáltad itt le a kommentekben, de ezek után akkor sem fogadnám vissza. Egyszerűen a hozzáállása miatt. Igya meg, amit főzött!
2014. márc. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:

20-as voltam.

Nem erről van szó, hogy ennyire tart téged. Meg kéne értened, hogy TE meg a KUTYA két különböző dolog. Ahogy írtam korábban, jogosan vagy felháborodva, hogy ennyire nem bízott meg benned, és alap, hogy az öccsét nem csak, hogy kipenderíted, de szóba sem állsz vele többet. A dolgokról nem a kutya tehet, és nem kell vele versenyezned. Egy élőlény, amit a barátnőd szeret (máshogy, másképp mint téged), ezt kezed teljesen függetlenül a sérelemtől ami téged ért.

2014. márc. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 Költőnő? ***** válasza:

Kérdező, az a baj, h mindenben csak egyet olvasok: énénénénén. Ez gyerekes. Fontos neki az állat, nyilván nem fontosabb nálad, de azt hitte: ártottál neki. Ez egy ember jelleméről sok mindent elárul(na, ha így lett volna).

Ilyen feltételekhez kötni az újrakezdést, miután belátta a hibáját, áááh...

Felesleges. Vagy mketten felnőtök ahhoz a feladathoz, h kapcsolatban vagytok, vagy még most hagyjátok abba.

2014. márc. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:

Nézd, ha a saját pénzéből költ a kutyára, nincs jogod megszabni, hogy milyen ételt vegyen neki, főleg, ha ettől még nektek is jut az asztalra.

De nálad komoly gondok lehetnek, ebből úgyis szakítás lesz, mert nincs az az ember, aki napi szinten bizonygatná neked, hogy többet érsz a kutyánál (ami amúgy nem is igaz, ha tetszik, ha nem).

2014. márc. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
82%

Én sem értem, miért a kutyán akarsz bosszút állni, mikor az egész történetben ő az egyetlen vétlen élőlény?

A barátnőd sem csak úgy hitte el, gondolom, hogy te ártottál neki, hanem az öccse szavára, amit alátámaszthatott az állattal való ellenszenvezésed. De voltaképpen hogy zajlott le, megkérdezte, hogy te tetted-e? Mondtad neki, hogy nem, és ő nem hitte? Ha már felhoztad, hogy te 4 éve vagy neki, a kutya meg fél éve, ha az öccse és a te szavad között kellett választania, akkor ugye az öcs volt előnyben évek számát tekintve. Tehát inkább az öcsre kéne ennyire pikkelned, meg féltékenykedned is, mert nem arról van szó, hogy a kutyát választotta helyetted, hanem hogy az öccsének hitt helyetted, tehát kvázi az ő szavát választotta a tiéd helyett. A kutya itt annyiban játszik, hogy egy számára fontos, szeretett dolog. Ha pl. mondjuk a barátnőd az életművét írta volna és valaki elégeti, az is hasonló eset lehetett volna, vagy ha mondjuk a nehezen megszerzett diplomáját kidobják a szemétbe (bár arról mondjuk másolat szerezhető).

De ha te ezt a kutyán akarod "leverni", akkor szerintem annak a lánynak semmi keresnivalója nincs többé melletted.

2014. márc. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:

27. Az én pénzemből eszik a kutya, csak nekem van saját jövedelmem. Jó, neki ott az ösztöndíj, de abból nem tudná eltartani a kutyát.

Lehet, hogy mégis visszaengedem őket, mert a támogatásom nélkül bajban lennének.

2014. márc. 26. 16:14
 30/49 anonim ***** válasza:

Ne adj neki még egy esélyt. Közöld vele hogy az a hajó már elment, és hogy keressen mást.

Az öccsének meg zavarj le pár akkora maflást, hogy a takony menetet vágjon a pofájába tőle...

2014. márc. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!