Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért nem találok senkit mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem találok senkit mert túlérzékeny vagyok és kb fél, egy év kellene amíg teljesen megbízok valakiben?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam itt, hogy nem szívesen törődnének lelki sérült lánnyal, de akkor meg nem is szeretik.. :S Tényleg ennyire "látszik" pl a kisugárzásból, hogy gyengébb vagyok, mint a többi lány?? Találhatok valaha olyan embert aki meg tudna gyógyítani és tudna szeretni????
2009. dec. 17. 13:29
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Igen, meglátszik rajtad. Azonban nem mindegy, hogy a srác látja rajtad a szándékot, hogy megváltozz, vagy csak a kiszolgáltatott helyzetet - amúgy nem tudatosan, de sokszor az ember játszik "szerencsétlen, ügyefogyott" embert, hátha megsajnálja valaki. de az az igazság ez nem fog megtörténni...:(

Szerintem menj el szakemberhez, pl. egy kineziológushoz.

2009. dec. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

PRÓBÁLJ meg bízni, kicsitm pozitívabban látni mindent, és csak olyan fiúval randizz tovább, akivel, látod, h van értelme, és ha mégis csalódnál, hát te jártál jól, mert ő veszített sokkal nagyobbat, te csak egy gyökeret. egyáltalán nem baj, ha kell fél év-1 év, sőt, úgy jobban megbecsül! aki elhagy emiatt, az hadd menjen!!!

hidd el, találsz párt, aki megbecsül és megérdemel!

2009. dec. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
18:10 Én sokmindenre hajlandó vagyok egy lányért, de a várakozás nincs közöttük. Minek várjak fél évet, hogy egy lány megbízzon bennem? Ekkor szemétláda vagyok, hogy bennem csak fél év után lehet megbízni? Nagyon is megalázó egy férfinak, hogy egy a kapcsolatban fél éven keresztül elzárkódik tőle, és nem nyitja meg magát. Pedig ha megnyitná magát, akkor tényleg tudnának kötődni egymáshoz, és tényleg tudnák szeretni egymást. Így viszont mindkét fél kárt szenved. Én megnyitom magam egy lánynak pár hét után és elmondom akár a legmélyebb félelmeimet is. Azért, mert ő a csajom és szeretem őt, tartom őt annyira, hogy elmondjam. Olyannak tartom őt, mint magamat és tisztelem ennyire. Aki meg elzárkózik az nem tiszteli a másikat sztem.
2009. dec. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Ismerkedj akkor msn-en..... ha beszéltek találkozás előtt mondjuk egy hónapig msn-en általába ott kiderül milyen az illető és ha olyan akkor bízhatsz benne... Énis inkább neten ismerkedek nemakarok megint olyan bnőt akivel ég és föld vagyunk....
2009. dec. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Nem mostanában lesz ha lesz.:S


Nem pszichoterapeutát akarok, nem erről van szó, csak érezzem, hogy számíthatok rá amikor szükségem van rá. Azért olyan is volt (pl baráti kör), hogy én tartottam valakiben a lelket, még akkor is ha én rosszabb helyzetben voltam. Csak azért, hogy ne magamra figyeljek, hanem másra.


Utolsó elötti: nem teljes elzárkózásról van szó, csak a kezdeteknél. Az emberek előítéletesek.. és irigyek.., önzőek.. és ha lábtörölőnek használnak.. nem csoda, hogy nehezen bízom meg valakiben.

De ha találnék egy olyat akinek helyén a szíve, és érezném, hogy megbízhatok benne akkor persze nincs így "időhöz kötve", de nagyobb az esélye, hogy megnyerem a lottót egymás után ötször.:SS


utolsó: mostanában neten ismerkedek és egyenlőre meg is felel, csak gyűjtőhely kellene, ahol le tudom szűrni nagy vonalakban ki milyen.

2009. dec. 19. 19:19
 26/31 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ha beszélsz vele stb abból kiderül milyen is utána találkoztok és kiderül élőben is milyen ha ennyi nemelég hozzá akkor sajnálom.....
2009. dec. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
100%
Hello azert ,hogy neked nincsen bizalmad az mar a te hibád,nem azert mondom,hogy meg bántsalak de én tapasztalatbol mondom,mert én is voltam igy és ha te sájat magadon nem tudol segiteni és nem tudol magadtol talpra állni akkor nem is sikerűl. Csak annyi kell,hogy őssze szeded magad és azt mondod talan igen benne lehet biznni és adok neki egy eselyt ha meg el puskaza akkor hello es kerul és másik,miert kell parazni ennyire rajta,tulsagosan nehezen élsz át mindent amikor mindenre ott a magyarázat es tők egyszerű az egéesz, vidam az élet amit te iranyitasz. Nekem az eljegyzesem is meg volt és meg fogtam a lagzi eloőt a leendo férjemet egy másik lányal, tudod az milyen érzes ??...nem kivon senkinek mert én padlot fogtam és lass csodát megis bizzok tőbb mint egy éve komoly kapcsolatba élek es nem azzon parázok minden oraba ,hogy érdemes-e meg bizzak benne vagy nem ,ilyen az élet hol a főldon vagy hol a mennybe és a te dőntesed ,hogy éled át. De en annyit tudok meg hozzá fűzzni ,hogy csak vidáman lehet az ember boldog ha te nem vagy az egyedűl ,akkor egy kapcsolatba se biztos ,hogy az lesszel. Sok sikert hozzá.
2009. dec. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

21:09 Köszi, eddig te írtad a legjobbat. :)


Azért nem ennyire egyszerű, nem akarok félresikerült kapcsolatokat, akkor inkább nem is kezdek olyannal.

2009. dec. 19. 21:33
 29/31 anonim válasza:
én is ilyen voltam, de tulajdonképpen nem érdekeltek akkor már/még a fiúk. Aztán egyszer találkoztam egy nagyon édes sráccal és varázsütésszerűen elmút minden gátlásom és félelmem... mert megbíztam benne. másban azóta sem. tulajdonképpen gyönyörű volt. Olyen volt mintha csk ő lenne és én... kár, hogy elmúlt, azóta sem hevertem ki 100%-ig...
2009. dec. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Pics@k!
2009. dec. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!