Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért nem találok senkit mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem találok senkit mert túlérzékeny vagyok és kb fél, egy év kellene amíg teljesen megbízok valakiben?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam itt, hogy nem szívesen törődnének lelki sérült lánnyal, de akkor meg nem is szeretik.. :S Tényleg ennyire "látszik" pl a kisugárzásból, hogy gyengébb vagyok, mint a többi lány?? Találhatok valaha olyan embert aki meg tudna gyógyítani és tudna szeretni????
2009. dec. 17. 13:29
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
73%
Csak ezért, mert én ezt főként 14-15 éves lányoknál veszem észre.
2009. dec. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Jóga, meditáció, próbáltam mindkettőt, egy kicsit használ, de lényeges változást akkor sem érzek. Körülbelül kérdezted, azért írtam így. (18)


Tudom, hogy mostanában az a normális ha mindenki legkésőbb a 3.randin... de ez nekem valahogy nem elég egy kapcsolathoz.

2009. dec. 17. 14:26
 13/31 A kérdező kommentje:
Ennyire nagy baj, hogy nekem érzelmek is kellenek még egy csókhoz is? Miért csak a ribancok kellenek?
2009. dec. 17. 14:29
 14/31 anonim ***** válasza:
37%
Azért nem hoz lényeges változást, mert nem ismered be magadnak a problémáidat, saját hibáidat. Nem nézel szembe magaddal. Ha sikerül szembenézned magaddal, akkor elkezdhetsz fejlődni.
2009. dec. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ez nem baj, nem erről van szó.
2009. dec. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
27%
Az a nagy baj, hogy egy normális embernek megjönnek az érzelmei már az első randin is. Ha neked nem jönnek meg, akkor lehet, hogy leszbikus vagy. De az is lehet, hogy csak elfolytod az érzelmeidet. Tele vagy sérülésekkel, amiket megpróbálsz elfelejteni. Ráadásul azt sem hagyod, hogy átess a holtponton és kiszabadulj ebből a börtönből.
2009. dec. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Tudod ez első randiig is el kell jutni...
2009. dec. 17. 14:42
 18/31 anonim ***** válasza:
Lenne kedved beszélgetni erről privátban? Nekem is van hasonló gondom és érdekelne a történeted. ( 20/l)
2009. dec. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Nekem már volt ilyen barátnőm. Ott is kb. fél évig tartott, mire képes volt megbízni... ki lehetett bírni, de nem volt könnyű. Az segített, hogy láttam rajta, hogy ő is szeret és minden héten egy kicsit jobban megnyílt.

Ő viszont már az elejétől kedves és vidám volt :-)


Szerintem te is találhatsz párt, ha figyelsz arra, hogy ne csak a saját problémáddal legyél elfoglalva. Foglalkozz azzal is - de ne az legyen a központban. És attól függetlenül, hogy mennyire bízol meg a másikban - lehetsz őszinte és kedves is.

2009. dec. 18. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló barátnőm, de én kidobtam egy hónap után. Nem akartam pszichoterapeuta lenni.
2009. dec. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!