Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom kábítószerezik, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kábítószerezik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel már 7 éve szeretjuk egymást, egyutt azonban nem lehettunk mert messze lakunk egymástol. Mitévő legyek?

kozben a 7 év alatt nekem is volt egy 3 éves kapcsolatom. most annak vége lett, persze miatta mert ujra találkoztunk. most egyutt is vagyunk,mert idekoltozott de megtudtam h a srác kábítoszerezik. nem tudom most mit tegyek, mert szeretem ot, de tudom h így nem lenne jo vége.


2008. júl. 24. 09:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Próbálj rá nagyon finoman hatnihogy te ne szeretnéd,meg hogy lehet hogy rámegy a kapcsdolatottok,és inkább hagyja abba.
2008. júl. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon sok függ attól, hogy pontosan milyen kábítószert fogyaszt, és hogy milyen gyakorisággal. Jó lenne, ha azt megtudnád írni, mert akkor ennek függvényében könnyebb tanácsokat adni.
2008. júl. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Szülők, ha ők nem tudnak segíteni, rendőrök.
2008. júl. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
ha csak amiatt ugrálsz h néha elteker egy spangli jointot akkor teljesen felesleges hogy aggódj. Sőt ha nagyon össze vagytok már csiszolódva az ágyban, és megértitek egymást már a mozdulatokból is akkor próbáljatok egyet szívni aktus előtt, hidd el olyan élményben még nem volt részed!
2008. júl. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Léci írd le,hogy mit használ,mióta stb.
2008. júl. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
hát ha téged nagyon zavar, akkor finoman kérd meg, hogy vegyen vissza, vagy pedig egyszerűen mondd meg neki, hogy ne haragudjon, de ez tényleg nagyon zavar.
2008. júl. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
96%

Szia!


Érdekes dolog ez, én tapasztalatból mondom neked, hogy amíg ő nem érzi azt, hogy sok volt és be akarja fejezni, addig te hiába kéred szépen tőle, nem fog semmi sem változni. Persze az sem mind1, hogy mit használ, de ha már függ tőle akkor nehezebb a helyzet.

Ezt neki kell érezni, te max csak annyit tehetsz, hogy rávezeted milyen jó lenne az életetek ha ő megváltozna. Soha ne azt mondd neki mi rossz most.

2008. júl. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
koszonom a tanácsokat! kérdeztem tole h mit használ, a válasza az volt h már mindent kiprobált....
2008. júl. 24. 20:57
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

mindent kipróbált? xD

ezt legalább ien rezignált hangon mondta és legyintett?

nyugi, csak kérkedik és nincs baj

a kipróbálás nem gáz csak rá ne kattanjon valamire hiánypótlásként

amíg szereted addig nem lesz gond


a rendőrséget belekeverni a leghülyébb dolog azzal csak börtönbe juttatnád holott nem ártott neked hanem szeret


le is pontozom a köcsögöt aki ien spicli megoldást javasol

2008. júl. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

Lepontozhatsz nyugodtan, egy haverom másfél évet ült anyagért és a saját szájával mondta évekkel később, hogy ha akkor nem ültetik le, már rég halott lenne. Ő akkor már éppen a heroinnal ismerkedett, saját számítása szerint lehetett volna még egy, talán két éve, így viszont odabent abba tudta hagyni. Nem mondom, hogy jó az élete, de biztosan jobb, mint meghalni.


Amúgy sajnos a szenvedélybetegségekre a legrosszabb válasz a "szeresd nagyon, akkor majd nem merül bele". De igen, akármennyire szereted is, ha rákap valamilyen szerre (akár alkoholra is), egy idő után egyáltalán nem fogja érdekelni, mennyire szereted, csak az anyag. Esetleg pénzt kér majd kölcsön cuccra, de többet nem számítasz majd neki. Ha nem kerül szakember kezébe (pszichológus), önmagától sohasem fogja abbahagyni. Lehet ezt dolgot takargatni, várni, hogy jobb legyen, de csak rosszabb lesz és közben elúszik az az esély is, hogy megfogjátok, amíg még nem függő.

2008. júl. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!