Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért nem kellek senkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem kellek senkinek mert csendes vagyok? Nem tudom miért van ez.

Figyelt kérdés
Külsőre azt mondják hogy aranyos és szép vagyok de komoly kapcsolatra még sem kellek senkinek se. 1-2 hónapos kapcsolatoknál még nem voltak hosszabb kapcsolataim. Amikor járok valakivel minden szép és jó, ők is jókat mondanak rólam de egyszer csak mindenféle indok nélkül otthagynak egy szó nélkül. Nem volt még szexuális kapcsolatom se senkivel, de nem ezért hagytak ott mert ez a téma fel sem hozódott. Mindegy lenne ha már nem is lennék úgy sem hiányzok senkinek. Depressziós is vagyok a szerencsétlen életem miatt, szégyellek a házból is kimozdulni. L/21
2014. márc. 26. 20:55
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Akiket ismerek azokkal beszélgetek. Csak idegenek társaságában vagyok csendes, és az első randin, mert félek hogy megint nem jön össze.
2014. márc. 26. 21:02
 12/17 ASOT ***** válasza:
100%

ajjjajjjajjj!

nem ismerünk téged így nehéz ezt megmondani.

De nem a csendességeddel van a baj, hanem szerintem köze lehet ahhoz h visszafogott vagy visszahúzódó , és még egy jó kapcsolatban is nagyon nehezen tudod elengedni magad, és önmagadat adni, lazának lenni.

És erre egy idő után ráunhat az aki nem látja a problémádnak az okát. Vagy aki egyszerűen már nem tud tovább várni arra, hogy végre előrébb lépjetek a kapcsolatban.

A bezártság pedig még mélyebbre fog húzni a te esetedben.


véleményem szerint, te nem önmagadnak akarsz élni hanem másoknak, és másoknak akarsz megfelelni, nem pedig önmagadnak.


magaddal kell tisztáznod, hogy te is vagy valaki, te is érsz annyit mint mások. amihez talán némi megerősítés nem ártana. de ha nincs akkro magadnak kell.

2014. márc. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk az is igaz hogy nincs önbizalmam. Talán azért is mert a szüleim is azt súlykolták belém hogy én rossz vagyok és életképtelen.
2014. márc. 26. 21:05
 14/17 kolosszus22 ***** válasza:

Mert puding vagy és nagyon passzív, alapvetően az, hogy nem vagy szószártyár nem baj, a gond inkább az, hogy a tettek embere sem vagy, gondolom sok tűz, szenvedély sincs benned, hosszú távon nem vagy érdekes, mert mindent pajszervassal kell kifeszíteni belőled, érdeklődési köröd meg igencsak korlátozott. Nah, bocs a durva fogalmazásért, de gyanítom beletrafáltam, legalábbis nemrég egy ilyen lánnyal voltam pár hónapos kapcsolatban és ő ilyen volt, érdekes egybeesés, hogy ő is 21 volt.

26F

2014. márc. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

a fehér herceged nem fog berepülni az ablakon.

Dolgozol vagy tanulsz még, gondolom valamelyiket csak csinálod nem?

2014. márc. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ez rám nem igaz mert én szeretek itthonról kimozdulni hogy ha van valakim. Sőt volt olyan hogy inkább én találtam ki közös programokat.
2014. márc. 26. 21:10
 17/17 anonim ***** válasza:

1) HOL kezdeményezzek nálad ha nem jársz el?

2) MIÉRT kezdeményezzek ha csendes,unott vagy és nem mutatsz érdeklődést?

3) Képes vagy fogadni a közeledést?



Tudod mi férfiak így működünk..

2014. márc. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!