Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy félreértés miatt történt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy félreértés miatt történt szakítást semmisé tesz az, hogy kiderül a félreértés?

Figyelt kérdés

Én írtam a tegnapi kutyás kérdést.

Ugye a barátnőm elhagyott egy félreértés miatt, ami mellesleg elkerülhető lett volna egy kis bizalommal. Most, hogy kiderültek a dolgok, egy pár vagyunk, vagy nem? Tehát, ha nem akarom vele folytatni, márpedig nem akarom, mert eljátszotta a bizalmamat, akkor szakítanom kell vele, vagy nem kell csinálnom semmit?


2014. márc. 27. 08:47
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Kedves 9., hol írtam, hogy bocsánatot kért?
2014. márc. 27. 09:20
 12/18 anonim ***** válasza:

gondolom, bocsanatot kert mert visszament hozzad, nem?

mindenesetre azt a velemenyem fenntartom, hogy onzo es arrogans vagy. valamint nem feltetlenul beszeltetek ti meg ezt a problemat normalisan. ami pedig elengedhetetlen ahhoz, hogy tovabb tudjatok lepni. akar erre, akar arra.

2014. márc. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Figyelj, ő szakított velem és ezzel lezárta a dolgot. Nem én, ő, saját döntéséből. Aztán beállít azzal a szöveggel, hogy "szeretnék hazajönni", nem azzal, hogy bocsánat, szeretlek, nem, ő hazajönne, mikor gyakorlatilag nem vagyunk egy pár, azért, mert ő így döntött.
2014. márc. 27. 09:32
 14/18 anonim ***** válasza:

Milyen kutyás kérdés?

Üzibe valaki linket légyszi : ' )


Bár nem tudom miről van pontosan szó, de ha úgy nézzük, akkor elhagyott. Az már más kérdés hogy Te meg nem fogadtad vissza miután visszament. Ezt mi, akik válaszolunk nem tudjuk megoldani helyetted/helyettetek. Nektek kell tudni, mit és mennyire éreztek a másik iránt, van-e értelme folytatni, meg tudjátok-e beszélni. Ha nem, akkor is megérne annyit hogy ne haragban váljatok el (bár az ilyen esetekben tapasztalataim szerint ritka az hogy egyik fél sem neheztel a másikra).

Tisztáznotok kell a bizalmi kérdést sürgősen, ha együttmaradtok. Egy kapcsolat alapja tényleg a bizalom, ha nincs meg, nehéz építeni tovább. Tudom, nehéz bízni másokban, főleg ha csalódás csalodást ért eddig az életben, de mindig nyitottnak kell lenni, esélyt adni a jó dolgoknak.

Egy szó, mint száz, együtt kell meghoznotok ezt a döntést.

2014. márc. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
2014. márc. 27. 10:04
 16/18 anonim ***** válasza:

Ezek után, ha már Ő elhagyott, ennek vége. Szerintem arra is rájött, hogy részedről vége, amikor rácsuktad az ajtót. Én sem fogadnám vissza, mert még csak esélyt sem adott megvédeni magad, tehát látszik, hogy nem bízott benned.


Másrészt a Te megnyilvánulásaid is az előző kérdésben igencsak szánalmasak voltak, ennélfogva mindenképp azt mondom, hogy ő barna, te meg jobbra. Ennyi. Esetleg ha hív, 1x vedd fel és mondd ezt meg neki is kerek perec. Nem kell veszekedni, nem kell a fejéhez vagdosni semmit, csak hideg vérrel, nyugodt hangon mondd el neki, hogy VÉGE. Megindokolhatod nyugodtan azzal, hogy esélyt sem adott bizonyításra, hogy nem bízott benned és egy bizonytalan dolog miatt képes volt eldobni a kapcsolatot. De mindezt hideg vérrel, halk hangon. Meglesz a hatása azt hiszem.

2014. márc. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Engem 4 évvel ezelőtt azért hagyott ott egy csaj, mert amíg udvaroltam neki fél éven keresztül, szerinte végig hazudoztam. El is terjesztett rólam minden aljasságot, amiből semmi sem volt igaz, teljesen lejáratott az ismerőseinek. Aztán ezeknél az ismerősöknél később bebizonyosodott, hogy ő ferdített, de ugyanúgy nyalják tovább a valagát, ő pedig megrögzötten még mindig abban hisz, hogy átvertem. Van ilyen is.
2014. márc. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Ennek semmi köze a kérdéshez.


Ha esetleg próbára tenném, hogy bizonyítson, az gyerekes volna?

Pl. másokat megkérem, hogy mondják azt, hogy megcsaltam. Ha tanult a leckéből és nem hiszi el, akkor megadom neki az esélyt.

2014. márc. 27. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!