Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátomat, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat, de nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Volt egy haverom akivel elég jóba lettem de én 100%ig biztos voltam benne h csak barátok vagyunk, soha eszembe sem jutott más.. Akkor a barátommal 1 éve voltunk együtt. Mindennél jobban szeretem őt, és soha nem szeretném elveszíteni. Aztán volt egy buli a haveromnál ahova a barátom nélkül mentem, és miután kellően jóléreztük magunkat a haverom kb szerelmet vallott és meg akart csókolni, de elhúztam a fejem, hogy ne hülyéskedjen már. Megpróbálta még1x és akkor valamiért elkapott a hév és engedtem neki. Onnantól kezdve egész éjszaka ez ment, de semmi más nem történt. Ez nyáron volt, azóta pedig kb minden órában eszembe jut, rengeteget rágódok rajta, rémálmaim vannak és mardos a bűntudat, sírógörcsök törnek rám az éjszaka közepén. Szeretném elmondani a barátomnak, de nem merem, mert összetörne a szíve és nem bízna bennem soha többet, pedig ép ésszel és saját akaratból sosem kezdeményeznék ilyet. Mit tehetnék hogy elmúljanak a fájdalmak és ne gondoljak erre ennyit.? A haveromnak azóta van barátnője, és alig beszélünk már, pedig minden nap találkozunk.
2014. márc. 27. 20:05
1 2
 11/11 David82 ***** válasza:

Menj el a templomba gyónni. Igaz, amit elkövettél, nem számít bűnnek. Mert csak egy házastárs megcsalása számít bűnnek, de egy barát megcsalása nem. Tulajdonképpen itt nem is beszélhetünk megcsalásról. Ha lefeküdtél volna azzal az idegen sráccal, akkor is csak a paráznaság bűnét követted volna el, a megcsalás bűnét nem, mivel nem vagy házas. (Tulajdonképpen még nem vezetett oltár elé senki.)

Ha igazán szereted a barátodat, állítsd választás elé: vagy azonnal oltár elé visz téged, és elvesz feleségül, vagy elhagyod.

2014. máj. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!