Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Zavar titeket ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Zavar titeket ha a párotok megnézi a nőket az utcán?

Figyelt kérdés
Pl: más csajnak a seggét bámulja... stb
2014. márc. 28. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha velem van akkor ne más nőket bámuljon, ha meg nincs velem akkor meg tudom hogy megteszi, olyankor nem zavar :)
2014. márc. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem zavar, ha megnéz más nőket. Viszont nem bámul mellettem feltűnően (vagy amúgy sem? nem tudom, igazából nem érdekel) más nőket, mert nem bunkó.
2014. márc. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel nincs ilyen, ezért nem zavar.
2014. márc. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel nem szokta nézegetni ezért nincs ilyen gondom. De ha nézné az se zavarna. Van szeme, és arra való, hogy használja.
2014. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha én ott vagyok szerintem nem csinálja mert tudja hogy megölöm:DD Ha meg nem vagyok ott úgyse tudom mit csinál. Biztos megnézi, pedig ő még a viszonylag normális kategória:D Szóval nem hiszem hogy feltűnően. Azonkívül furi ízlése van, úgyhogy az átlag szép agyonsminkelt csajok tényleg nem jönnek be neki, én se hittem volna, de bizonyítékom is van rá meg volt régebben:D Szóval a r.bancokra nem bukik. Úgyhogy féltékenykedhetek az extrém/nem olyan túl szép lányokra:DDDD Csodás:D viszont sok osztálytársa leplezetlenül nem csak nézi hanem barátnője van de azért kifejti hogy kire veri ki este.. ezeket szívesen felpofoznám.
2014. ápr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. De ez olyan mint ha te néznél meg egy pasit. A párodnak nem szabad de neked biztosan XD
2016. jún. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!