Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem bíznak meg bennem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bíznak meg bennem a csajok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egyetem melett (szerdától-szombatig) kamionsofőr ként dolgozom. A barátnőm szerint biztos szoktam kurv#zni, (mert szerinte minden kamionos kurv#zik)

Hiába magyarázom el neki, hogy soha se veszek fel kurv#kat, de ezt ő nem hiszi el. Mondom neki, hogy jöjjön el velem 1 fuvarra, erre az a válasz jött : "hogy gondolod, hogy én 3 éjjszakát egy kamionban alszok"

Nekem viszont kell dolgoznom, ezt a melot szeretem, mással meg nem is keresnék ennyi pénzt...

Mit csináljak másképp, hogy higgyen nekem? Vagy szakítás lesz?


2014. márc. 29. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:

1 valaki nem bízik benned, nem kell rögtön általánosítani

bizalom nélkül meg előbb-utóbb szakítás lesz ha nem változik a helyzet

2014. márc. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nők ilyenek.... Nekem is van kamionos haverom, nem is egy,

és többségük nem k*rvázik. Megsúgom, hogy a külföldi ka-

mionosok szokták ugye a magyar lányokat "használni" ilyen

célból, aki magyar és kamionozik, az (kivétel, ha bűnronda)

nem az út széléről válogat.

2014. márc. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem betegesen féltékenynek tűnik. Én azt mondanám neki, vagy jöjjön velem, és bizonyítsa be a bűnösségemet, vagy hagyjon békén a fantáziálásával is.
2014. márc. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ő már a 2. lány aki ilyeneket vág a fejemhez teljesen alaptalanul. Abba nem is gondol bele, ha pl nem dolgoznék, akkor hogy mennék vele moziba meg ilyenek. (egy sima mozibamenés is hamar át lépi a 10 ezer forintot)
2014. márc. 29. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!