Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távol az igazitól. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távol az igazitól. Hogyan maradjunk együtt?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és jövőre érettségizem.1 éve járok egy sráccal, imádom és nagyon jó a kapcsolatunk. A baj csak az, hogy közel fél éve Angliában él, ugyanis a családjával együtt kiköltöztek (ő is 17). Egy gimibe jártunk, és járunk is, csak ő most magántanuló.3 havonta találkozunk és folyamatosan tartjuk a kapcsolatot. Ám én jövőre, ő pedig 2 év múlva fog végezni. És. Nem akarunk szakítani. Hogyan maradhatnánk együtt? Még 2 évet nem bírnánk ki. A helyzet az lesz, hogy érettségi után mit csináljak? Angliában is szívesen tanulnék, de abban az évben ő itthon lesz, mert készül majd az érettségire. Pont elkerüljük egymást. A szüleim pedig nem engedik, hogy halasszak egy évet. Mit kéne tennem?

2014. márc. 30. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
érdemleges tanácsot nem tudok adni, csak annyit, hogy a távkapcsolatnak viszont nincs jövője hosszútávon
2014. márc. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


szerintem 2 év nem sok.

ki lehet bírni.

igen, aláírom, ku**a nehezen, de kilehet bírni.

viszont ha 2 évig szenvedtek és végül eljön az idő, hogy együtt legyetek és majd valamikor szakítotok...az...na akkor lesz gond, mert az iszonyúan fájni fog.


azt szeretném ezzel mondani, hogy csak akkor szánj rá 2 évet ha minimum 10 évre tervezel vele.


én is ebben a helyzetben vagyok.

2 év múlva fejezi be a sulit a barátnőm...de hál istenek minket csak 140 kilométer választ el.

ami így is sok...és így is facen naponta veszekszünk mert iszonyúan hiányzunk egymásnak és folyton idegesek vagyunk amit egymáson adunk ki..tehát a távkapcsolat....egy nagyon nehéz folyamat, de ha túlvészeltétek, szerintem lesz olyan erős a kapcsolatotok, hogy később hosszútávú kapcsolat legyen belőle.


vagy lehet, hogy nem. :D

2014. márc. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást :)) És igen,hosszú távra terveznénk,és igyekszünk mindent megtenni azért, hogy együtt maradhassunk. Nektek is kitartást kívánok! :))
2014. márc. 31. 01:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Elpazarlod a legszebb éveid egy kapcsolatra, amelynek nincs jövője. De ez is szép az életben.
2014. márc. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!