Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan mondom nektek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan mondom nektek, hogy kiakadtam! Még is miért van ez?

Figyelt kérdés

20 vagyok, a barátom 21. Tisztességes nõnek nevezném magam, mivel egyetlen férfival voltam, a párommal, soha másra sem néztem. Háztartást vezetek, fõzök, mosok, takarítok, emellett egyetemre járok és dolgozom. 6 éve kapcsolatban vagyok a barátommal, aki ugyancsak egyetemista. 6 év után még mindig külön élünk, mostanában kezd kezd felmerülni az összeköltözõs téma, de komolyodni egyáltalán nem akar.

Itt egy ismerõsõm. Velem egy idõs, lány, nem sikerült az érettségie, egész életében több dákót fogott mint kilincset, annyi férfival volt, hogy még õ sem tudja megszámólni, hogy hányan dugták orrba -seggbe- szájba s hányszor.

Az anyjánál lakik, õ tartja el, se fõzni, még egy murkot sem tud megpucólni, sem normálisan beszélni nem tud. Egy rohad zoknit ki nem mosna, nem dolgozik sehol, hanyag, a szülei tartják el. Nemrég, kb. 1 éve, megismerkedett egy tisztességes szüz fiúval, aki 21 éves, gazdag, de jólnevelt. És összejöttek, erre mit ad Isten, a srác megkérte a kezét, össze akar költözni vele, meg akar állapodni mellette...

A kérdésem tulajdonképpen, csak annyi volna, hogy miért?

Miért van ez így? Szexuális téren folyton törekszem, megvan a minden napos szex, és szeretem és élvezem és én tényleg beleadok mindent, minden kívánságát lesem, nem tartom pórázon, és én mégsem vagyok jó...

Én nem értem, komolyan...

Miért kapja meg más, aki, talán nem is érdemli meg, azt, amire én vágyom?...



2014. márc. 30. 23:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Most neked magyarázzam, hogy kihasználta az adandó alkalmat, elcsavarta szerencsétlen fiú fejét és kihasználta a tapasztalatlanságát, naivitását?
2014. márc. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
68%
Azért,mert te egy irigy kutya vagy és az ilyenek nem kellenek senkinek.
2014. márc. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, hogy a barátod kicsit belefásult a kapcsolatba, elvégre 6 év hosszú idő, és hidd el sokaknál megesik ez, hogy kicsit beleunnak a dologba.

Emellett az újdonság varázsa sokszor túlságosan is elveszi az ember eszét olykor, pl egyáltalán nem biztos, hogy olyan tartós kapcsolat lesz annak a lány ismerősödnek, mivel lehet fél év múlva már csalni fogja szegény srácot, és csak a pénze miatt van vele.

Szerintem vagy újítanotok kellene valamit a kapcsolatotokon, vagy komolyan elgondolkozni, hogy ennek van-e így értelme a későbbiekben.

2014. márc. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

23:42 van igazad...


23:44 -1. egyáltalán nem irigylem a helyzetét, és nem lennék a helyében.

-2.Ne haragudj, de ha nem tudsz értelmes választ adni, akkor, kérlek, hogy a látatlanban ne ítélkezz felettem!

2014. márc. 30. 23:50
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

14 éves korotok óta együtt vagytok, mégis mit vársz?


A legtöbb ilyen kapcsolat a süllyesztőben végzi. Szurkolok, hogy sikerüljön fellendíteni a kapcsolatotokat, de mint előttem is írták, könnyen lehet, hogy belefásult az egészbe.

2014. márc. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Na azért nincsen olyan túl rossz dolgod,ne viccelj.Amúgy is ők valószínűleg el fognak válni,vagy össze sem házasodnak.Csak ehhez kell több idő,hogy kibukjon.

Nem olyan hatalmas probléma ez,és mi van azokkal akiknek még pár sem jut szerinted?Nekik milyen lehet?

Na látod,ez itt a gond.

Még azt is bár nem bántásból mondom,hogy lehet nem ő lesz az akivel le fogod élni az életed.Lehet,hogy talán keresned kéne,vagy találsz is a későbbiekben egy hozzád hasonló rendes normális srácot. :)

2014. márc. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

23:47 Meg sem fordult a belefásultság még a fejemben...

Azthiszem, le fogunk ülni egy két dolgot tisztázni...köszi:-)

2014. márc. 30. 23:53
 8/27 anonim ***** válasza:

Szerintem ne foglalkozz a másik lánnyal. Egyrészt akármit csinálsz, biztos lesznek olyanok, akik kevesebb munkával többet érnek el, sikeresebbek, szebbek, jobbak, okosabbak, stb. nálad, de ugyanúgy vannak szerencsétlenebbek is.


Másrészt valószínűleg cseppet sem lesz tökéletes a házasságuk (ha egyáltalán eljutnak addig).


Szóval inkább a ti kapcsolatotokkal kéne törődni, őszintén megbeszélni a másikkal, hogy merre tovább, kinek mit a tervei, céljai, vágyai. Fura, hogyha 6 év alatt ezt még nem tettétek meg, de 20 évesen még egyáltalán nem késő, ha esetleg különválna utatok.

2014. márc. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

#7 Pedig hidd el, 6 év után még egy olyan pasi is befásulna a dologba, aki a világ legszebb, legokosabb és legszorgalmasabb lányával lenne együtt, és mégis mindezek ellenére lehet megfordulna más lányok után (pedig lehet azok közel sem érnek fel hozzá, de az újdonság varázsa benne van). Szóval ez nem azért van, mert már kevésbé vagy vonzó vagy jó neki, egyszerűen megszokottá válik a dolog, ha egyik fél sem tesz semmit, amivel megújítaná a dolgokat.

Remélem tudtam segíteni, és mindenképp beszéljétek meg, bízom benne, hogy meg tudjátok oldani a dolgot. :)

2014. márc. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

81% hát, kissé hamar kapcsolódtak össze útjaink, tudom, de nem bánom, és remélem hogy túl leszünk, (ill. leszek, hisz ebbõl én csinálok csak kázist, õ (a barátom) egy rendkivül laza ember...

74% igazad van, tudom, kissé túlreagálom, csak rosszul esett...


Bevallom, bár nem a jellemvonásom, most türelmetlenkedek. Én az elsõ pillanattól fogva tudtam, hogy nekem õ az igazi, neki meg még idõ kell, talán ennyi :-)

2014. márc. 31. 00:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!