Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan mondom nektek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan mondom nektek, hogy kiakadtam! Még is miért van ez?

Figyelt kérdés

20 vagyok, a barátom 21. Tisztességes nõnek nevezném magam, mivel egyetlen férfival voltam, a párommal, soha másra sem néztem. Háztartást vezetek, fõzök, mosok, takarítok, emellett egyetemre járok és dolgozom. 6 éve kapcsolatban vagyok a barátommal, aki ugyancsak egyetemista. 6 év után még mindig külön élünk, mostanában kezd kezd felmerülni az összeköltözõs téma, de komolyodni egyáltalán nem akar.

Itt egy ismerõsõm. Velem egy idõs, lány, nem sikerült az érettségie, egész életében több dákót fogott mint kilincset, annyi férfival volt, hogy még õ sem tudja megszámólni, hogy hányan dugták orrba -seggbe- szájba s hányszor.

Az anyjánál lakik, õ tartja el, se fõzni, még egy murkot sem tud megpucólni, sem normálisan beszélni nem tud. Egy rohad zoknit ki nem mosna, nem dolgozik sehol, hanyag, a szülei tartják el. Nemrég, kb. 1 éve, megismerkedett egy tisztességes szüz fiúval, aki 21 éves, gazdag, de jólnevelt. És összejöttek, erre mit ad Isten, a srác megkérte a kezét, össze akar költözni vele, meg akar állapodni mellette...

A kérdésem tulajdonképpen, csak annyi volna, hogy miért?

Miért van ez így? Szexuális téren folyton törekszem, megvan a minden napos szex, és szeretem és élvezem és én tényleg beleadok mindent, minden kívánságát lesem, nem tartom pórázon, és én mégsem vagyok jó...

Én nem értem, komolyan...

Miért kapja meg más, aki, talán nem is érdemli meg, azt, amire én vágyom?...



2014. márc. 30. 23:38
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy késő van már, és ezért, de ezt nemértem:


Szóval, most van barátod? És van egy csaj? A csaj benyúlta a barátod? vagy hogy?

2014. márc. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

"és én mégsem vagyok jó... "

Ez nem derült ám ki a leírásodból...

2014. márc. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Tehat attol vagy tisztesseges, hogy egy pasival voltal ss a baratod cseledje vagy, mindent a segge ala raksz,kiszolgalod...hmm..erdekes. en nem
2014. márc. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
75%

Teljesen normális, hogy nem akar komolyodni, hiszem CSAK 21 éves! Fiatal, szinte gyerek. A férfiak amúgy is később érnek. Te máshogy alakultál, de hidd el, a legtöbb ember 21 évesen még nem akar főzni, mosni, takarítani, házasodni. Ilyenkor még másból áll az élet. És ez teljesen normális.

Különben meg hogy ne lennél jó? Hisz 6 éve veled van és össze akar költözni. Szerintem minek van veled ha nem vagy neki jó.

2014. márc. 31. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

még egy murkot sem tud megpucólni????


megismerkedett egy tisztességes szüz fiúval, aki 21 éves, gazdag<<<---- erre vágysz???

2014. márc. 31. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
55%
Qrvából lesz a legjobb feleség. Ennyi.
2014. márc. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
56%

mert csak azért, mert eddig csak a jelenlegi pároddal voltál életedben nem leszel tisztességes nő

mert nem csak ez a mérőfoka..


elég tisztességtelenül beszélsz arról a lányról, irigy vagy, és nem elég neked a párod, sőt mivel xar a szex hamar nem leszel elég a párodnak sem..


szerintem az a lány tisztességesebb nálad a "több dákóval a kezében"

és talán jobban megérdemli mint te...

2014. márc. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
68%

Utolsóval értek teljesen egyet. Mellesleg, veled beszéli meg a lány a szexuális életét, hogy ennyire "tisztában" vagy vele? Nemhinném...Gondolom hallotál pár pletykát és mivel te egy, rendes és tisztességes lány vagy, rögtön elkezdtél kombinál és a 3-4 fiút beszoroztad 50-nel és így lett a "több dákót mint kilincset" ;)


Egyébként megsúgok valamit. Attól mert, egy lány is ugyanúgy szereti a szexet mint egy pasi és szereti a kalandokat attól még NEM lesz rossz és tisztességtelen! Attól még egy kedves és rendes lány lehet (viszont rólad ne is beszéljünk, aki irigy vagy és féltékeny) Az meg, hogy nem vezeti a háztartást ... vezessék szépen EGYÜTT a pasival, mert már ez már a XXI. század, nem kell házicselédnek lennie a nőnek.

2014. márc. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
utolsó két hozzászólóval tökéletesen egyetértek. azt hiszem a te szemedben én is tisztességtelen lennék, amiért kiéltem magam, kipróbáltam dolgokat, most pedig csak egy emberhez tudok hozzáérni, ahhoz, akitől nem csak a testi, hanem a lelki kielégülést is megkapom. tudom, hogy soha nem fogok azon gondolkodni, hogy "Istenem, nem tudtam kiélni magamat fiatal koromban, mit tegyek?". nem azt mondom, hogy veled és a barátoddal így lesz, remélem, hogy nem, de szerintem nagy esélyetek van rá.
2014. márc. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

01:37 köszi:)


02:27 én egyáltalán nem. Csak nem értettem ezt az egészet...


07:16 tényleg idáig sülyedt ez a világ? :(

2014. márc. 31. 15:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!