Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan mondom nektek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan mondom nektek, hogy kiakadtam! Még is miért van ez?

Figyelt kérdés

20 vagyok, a barátom 21. Tisztességes nõnek nevezném magam, mivel egyetlen férfival voltam, a párommal, soha másra sem néztem. Háztartást vezetek, fõzök, mosok, takarítok, emellett egyetemre járok és dolgozom. 6 éve kapcsolatban vagyok a barátommal, aki ugyancsak egyetemista. 6 év után még mindig külön élünk, mostanában kezd kezd felmerülni az összeköltözõs téma, de komolyodni egyáltalán nem akar.

Itt egy ismerõsõm. Velem egy idõs, lány, nem sikerült az érettségie, egész életében több dákót fogott mint kilincset, annyi férfival volt, hogy még õ sem tudja megszámólni, hogy hányan dugták orrba -seggbe- szájba s hányszor.

Az anyjánál lakik, õ tartja el, se fõzni, még egy murkot sem tud megpucólni, sem normálisan beszélni nem tud. Egy rohad zoknit ki nem mosna, nem dolgozik sehol, hanyag, a szülei tartják el. Nemrég, kb. 1 éve, megismerkedett egy tisztességes szüz fiúval, aki 21 éves, gazdag, de jólnevelt. És összejöttek, erre mit ad Isten, a srác megkérte a kezét, össze akar költözni vele, meg akar állapodni mellette...

A kérdésem tulajdonképpen, csak annyi volna, hogy miért?

Miért van ez így? Szexuális téren folyton törekszem, megvan a minden napos szex, és szeretem és élvezem és én tényleg beleadok mindent, minden kívánságát lesem, nem tartom pórázon, és én mégsem vagyok jó...

Én nem értem, komolyan...

Miért kapja meg más, aki, talán nem is érdemli meg, azt, amire én vágyom?...



2014. márc. 30. 23:38
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

09:42 és 14:18 elnézést kérek bárkitől, ha bárkit bármivel megsértettem.

Én egy szóval sem mondtam azt, hogy bárki tisztességtelen lenne, én csak magamról állítottam azt, hogy az vagyok. Megjegyezném, hogy nem ezek, ill. cak ezek a tulajdonságaim miatt tartom annak magam.

Kedves 12:34, hogy honnan tudok bármit is róla? Ill. csak túlreagálnám a sokat? ímeglehet.

Kezdjük ot, hogy az öcsém is a bátyám is már megvolt eki, ami testvérek között is 2, a jelenlegi 3, azelőtt még volt egy jónéhány barátja/pasija/szexpartnere akik joban vannak a testvéreimmel, és azokkal is együtt volt már. Hidd el, nem 3-5 személyről van szó.

Különben engem nem érdekel, hogy ki mit csinál a saját életével, mindenkinek joga van ott elrontani/korrigálni ahol neki jól esik. Én, talán régi módi felfogású ember vagyok, s talán csak ebből az okból kifolyólag nem tartom ezt helyesnek. Igazatok van ez a 21. század, senki senkinek nem a cselédje, nem is volt arról szó, de mindenkinek megvan a társadalomban betöltött szerepe.

Szerintem, mindenkinek tudni kellene, hogy hol a helye, és mi a feladata, de ez csak az én szerény véleményem, és minél tovább húzza valaki a húrt, minél több dolgot csinál/próbál ki, annál magassabbak az igényei, annál nehezebb dolga lesz, mert túl magasra rakv a mércét, később egyre drasztikusabban csökken a mérce párválasztás terén.

Lehet tévedtem, de én megállapodtam egynél, az elsőnél, nem biztos, hgy ez alegjobb, de nekem így jó. Én azt tartom normálisnak, hogy jövőt építsek magamnak, hogy jól éljek én és a barátom, hogy nekünk jó legyen. Legyen egy kis kuckónk, egy kis családuk egy vagy több gyerekünk. Nos, tényleg lehet velem van a baj.

Beszélve a barátommal is, igazolta a tényt, miszerint neki is eyek a vágyai, csak egy kicsit még várna.

Ha neki idő kell én megadom neki.

Sajnálom, hogy ha bárkit is megbántottam a kérdésemmel/leírásommal.

2014. márc. 31. 15:49
 22/27 A kérdező kommentje:

A kérdező kommentje:


09:42 és 14:18 elnézést kérekmindenkitől, ha bárkit bármivel megsértettem.

Én egy szóval sem mondtam azt, hogy bárki tisztességtelen lenne, én csak magamról állítottam azt, hogy tisztességes vagyok.

Megjegyezném, hogy nem ezek, ill. csak ezek a tulajdonságaim miatt tartom annak magam.

Kedves 12:34, hogy honnan tudok bármit is róla? Ill. csak túlreagálnám a sokat? Meglehet.

Kezdjük ott, hogy az öcsém is a bátyám is már megvolt neki, ami testvérek között is 2, a jelenlegi 3, azelőtt még volt egy jó néhány barátja/pasija/szexpartnere akik jóban vannak a testvéreimmel, és azokkal is együtt volt már. Hidd el, nem 3-5 személyről van szó.

Különben engem nem érdekel, hogy ki mit csinál a saját életével, mindenkinek joga van ott elrontani/korrigálni ahol neki jól esik. Én, talán régi módi felfogású ember vagyok, s talán csak ebből az okból kifolyólag nem tartom ezt helyesnek. Igazatok van ez a 21. század, senki senkinek nem a cselédje, nem is volt arról szó, de mindenkinek megvan a társadalomban betöltött szerepe.

Szerintem, mindenkinek tudni kellene, hogy hol a helye, és mi a feladata, de ez csak az én szerény véleményem, és minél tovább húzza valaki a húrt, minél több dolgot csinál/próbál ki, annál magassabbak az igényei, annál nehezebb dolga lesz, mert túl magasra rakva a mércét, később egyre drasztikusabban csökken a mérce párválasztás terén.

Lehet tévedtem, de én megállapodtam egynél, az elsőnél, nem biztos, hogy ez a legjobb, de nekem így jó. Én azt tartom normálisnak, hogy jövőt építsek magamnak, hogy jól éljek én és a barátom, hogy nekünk jó legyen. Legyen egy kis kuckónk, egy kis családuk egy vagy több gyerekünk. Nos, tényleg lehet velem van a baj.

Beszélve a barátommal is, igazolta a tényt, miszerint neki is eyek a vágyai, csak egy kicsit még várna.

Ha neki idő kell én megadom neki.

Sajnálom, hogy ha bárkit is megbántottam a kérdésemmel/leírásommal.


Bocsi, sietség+fáradtság. :D

2014. márc. 31. 15:55
 23/27 anonim ***** válasza:

Figylj..

Én is tisztessegesnek tartom magam..

22 éves koromig volt 5 szexuális partnerem, ebből 3 komolyabb kapcsolatban..sosem csaltammmeg senkit..nem ugráltam ágyból ágyba...

18 elmúltam a szüzességem elvesztésekor..


22 évesen megismerkedtem a pátomnal, összeköltöztünk..azőta házasok is vagyunk, tud a szexuális "tapasztalataimról" sosem titkoltam...

Elvett, és nem tartottam ezt sosem kegynek...örüljön neki ő, hogy hozzámentem;-) egalább annyira, mint én, hogy elvett..

Soha nem nézek félre..eszembe sem jut..

En tudtam mit akarok az élettől, és mit várok el a páromtól...mert tudtam, annyi kapcsolat után, hogy mi az amit elvárhatok..és legkevésbé a szexre utalok..

Én tudom hol a helyem...egy boldog kapcsolatban, házasságban.. És én elérem ( időnként néhány jó nagy képzeletbeli pofon ellenére) amit akarok..

Mert nem érdekel ki mit gonol...azt tesem ami jól sik, és azt adom,amit magam is elvárok...

Nem irigykedek feleslegesen, hanem magam portáján néem meg, hogy mit csinálok rosszul...


Az a fiű az ismerősödben megtalálta amit keresett...

Ha neked törekedés a szex az régen rossz..

Talán nem kellene mindent beleadnod..mert ezt a párod ks tudja...semmi motiváciőja nincs, hogy ő is odategye magát..

2014. márc. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Jh és n 20 évesen akarj megállapodni:)

Magad sem vagy veel tisztában mennyit változol pár év alatt..tapasztalat..

2014. márc. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Eléggé kivesézték már a témát az előttem szólók, engem igazából az érdekelne, mi is az a murok vagy murk, ill. a kázis. Köszi :D
2014. márc. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

A murok a sárgarépa egyféle elnevezése.


Jó kiosztjátok szegény kérdezőt, mintha azt írta volna az a lány azért nem ér semmit, mert sokat kefélt, ő meg nem.

Azért vannak még róla további infók is:


"Az anyjánál lakik, õ tartja el, se fõzni, még egy murkot sem tud megpucólni, sem normálisan beszélni nem tud. Egy rohad zoknit ki nem mosna, nem dolgozik sehol, hanyag, a szülei tartják el."


Ismerek én is ilyet, nem kedvelem. Nem a szexuális élete miatt, hanem mert miféle élet ez egy 20 évestől????

2014. márc. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
22 eves vagyok es 12 pasival fekudtem le. Ha baratom van soha nem csalok meg, nem maszok ra a baratnoim pasijaira stb. Nem ezen mulik, hogy ki milyen ember....!
2014. márc. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!