Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti lefogynátok a párotok kedvéért?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy nincs szó túlsúlyról, csak arról, hogy a barátotok szívesebben látna ilyen helyett:

[link]


ilyennek:

[link]


2014. ápr. 2. 13:03
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Ha az elsöhöz hasonlít a kinézeted és "elefántnak meg malacnak" nevez, akkor jobb, ha szakítasz vele. Ugyanis az elsö nö sem kövér, mégcsak telt alkatnak sem lehet nevezni, csak nem csontsovány.


De ettöl függetlenül is CSAK akkor fogynék, ha NEKEM lenne az a véleményem, hogy kell, MÁS valaki miatt nem. (gondolj bele a fordított helyzetbe - ha a barátod azt szeretné, hogy HÍZZ 10-15 kg-ot, akkor azt megtennéd érte? Ugye hogy nem!!!!)

2014. ápr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
170 cm 50kg voltam nyáron, de már akkor is gyakoriak voltak a malackás megjegyzések. Most maximum 5kg-vel lehetek több, de nemrég egy sáros malacról kaptam képet, mintegy utalásként :(
2014. ápr. 2. 13:22
 13/31 anonim ***** válasza:

9:

Mindkét nem tagjai a másik nemnek akarnak tetszeni. Nem tudom mit kell ezen túlragozni és miért kellett a nőket kiemelned. A nők azért öltöznek ki, csinosítják magukat és próbálnak minél szebben kinézni, hogy tetszenek a férfiaknak.

A férfiak meg ugyanezért csinálnak hasonló dolgokat, az előbbi női dolgok férfi megfelelőit.

A nőknek meg főleg fizikailag kell odatenniük magukat, hogy felkeltség a másik nem érdeklődését, a férfiaknak meg más területeken.

2014. ápr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Az első képpel egy baj van, hogy a minden feszes rajta, márpedig ilyen apró felesleggel is, de még vékony lányokon is, van egy kis narancsbőr, főleg, hogy az is látszik, hogy nem sportol vszínű,amitől kicsit töttyedtebb az ember lánya, pláne nem lesz ilyen sugárzóan feszes a bőre :) De tudjuk a photoshop csodákra képes, mert ez retusált kép. Csak, hogy tudja mindenki.

Szóval, akkor kezdenék fogyózni, ha bőrproblémákat okozna a súlyfeleslegem. De akkor se ilyen vékonyra. Utána cserélhetnék teljes ruhatárat :D

Meg szerintem az első sokkal nőiesebb, míg a másikról egy kislány jut eszembe.

2014. ápr. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
51%
#13 Az állatvilágban így megy, de mi egy fokkal felettük állunk. Többről van szó az emberek kapcsán, minthogy "tetszeni a másiknak". Nem Ez az elsődleges célunk, sőt, bőven huszadrangú.
2014. ápr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Nincsen bőrproblémám tudtommal, de nekem is jobban tetszik a második alak, hátha lemegy 5-10kg nyárig.

Jobban is illene hozzám, mivel eléggé kislány arcom van, idiótán nézhet 70D-s mellekkel meg 90-es csípővel.

2014. ápr. 2. 13:33
 17/31 anonim ***** válasza:
ha valóban 170 cm vagy és 50 kg az még vékony is! én 171 cm vagyok 52 kg-al és hízni akarok ,mrt vékony vagyok te valamit vagy elnéztél vagy nem értem
2014. ápr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

15:

Sokkal rosszabb, amikor valaki nincs tisztában a saját (és a másik nem) ösztönvilágával és magát valamilyen felsőbbrendű lénynek képzeli, akiben nem dolgoznak semmilyen ösztönök.

Szerinted az emberiség 2 millió éve alatt magunkra szedett ösztönöket ledolgozta az utóbbi párezer év civilizációja, vagy az utóbbi pár évtized jóléti társadalma?

Te azért kívánsz meg valakit szexuálisan, mert előtte jól elbeszélgettetek művészetről, kultúráról, irodalomról? Valami általad "magasabb rendűnek" vélt dolog miatt? Nem. A férfiak azért kívánják meg a nőket első sorban, mert jól néznek ki, a nők meg azért a férfiakat, mert akkor, ott éppen komoly önbizalmuk van. (Persze ahogy írtad, van sok más akár, akár huszadrangú dolog is, de ezek az egy-egy legfőbb dolgok a SZEXUÁLIS vonzalomban.)

Én ki merem mondani, hogy egy férfi a külsejével vonja először magára a figyelmem, aztán ha . És azt is tudom, hogy egy nő a külsejével vonja magára a figyelmét a férfinak, aztán pedig... aztán már tök mindegy a férfinak (szexuális szempontból).

És lehet hogy elbeszélünk egymás mellett: Ne tegyünk egyenlőségjelet a szexuális vonzalom és a hosszú távú, komoly kapcsolat közé.

Olyat is kívánhatsz szexuálisan, aki alkalmatlan egy komoly kapcsolatra (de vele még szex lehet), de aki alkalmas komoly kapcsolatra és nem kívánod szexuálisan, azzal nem lesz semmi köztetek.


Én most végig mondom, csak a szexuális vonzalomról beszéltem.

2014. ápr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
170cm 50kg az nagyon jó, inkább hasonlít a második képre.
2014. ápr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
#15 Tudod, szép és jó, amit mondasz -tényleg, emelem kalapom-, azonban valamiért ott motoszkál bennem, mintha azt akarnád sugallni, mások kedvére kell tennünk elsősorban.
2014. ápr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!