Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti lefogynátok a párotok kedvéért?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy nincs szó túlsúlyról, csak arról, hogy a barátotok szívesebben látna ilyen helyett:

[link]


ilyennek:

[link]


2014. ápr. 2. 13:03
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Hoppá, #18
2014. ápr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Volt hogy 15 kg-ot híztam és a párom nem győzött dicsérni, ugyanúgy kívánt, tetszettem neki. Ez persze nagyon jól esett, mert éreztem hogy engem szeret. Persze én akkor nem tetszettem magamnak, így ledolgoztam a felesleget, MAGAM MIATT! Baromi rosszul esne és nem tudnám elviselni ha a párom azzal cseszegetne hogy hogy meghíztam, ráadásul csúfolna is és kellemetlen helyzetbe hozna mások előtt! Megkérdőjelezem hogy vajon tényleg igazán szeret-e téged a párod. Mindenesetre lehetne intelligensebb is, mert ez nagyon csúnya dolog amit tesz!
2014. ápr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Mindenek előtt, ha a partnered természetes szépségét nem tudod elfogadni, ott már valami nem "kerek".


A második nagyon nem tetszik.

Az első meg nagyon szexi.

2014. ápr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

20-21:


Ha így érted, ahogy most leírom, akkor igen:

A két nem a másik kedvére tesz, hogy így szerezzen párt magának és így kapjon ilyen nemű elismerést.


Például a nők szépen öltöznek, sokat foglalkoznak a külsejükkel, hogy felkeltsék a férfiak figyelmét. És amikor visszajelzést kapnak arról a férfiaktól, hogy vonzónak találják őket, akkor örülnek.

A férfiak meg ugyanezért mennek konditerembe, gyúrni, stb.

2014. ápr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
#24 Sajnálatos.
2014. ápr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Hogy az emberek a maximumot próbálják kihozni a külsejükből? Hogy akadnak férfiak, akik nem elégednek meg a vékony alkatukkal, hanem kigyúrják magukat? És ezzel mellékesen jelentősen javítják a saját életminőségüket, mind fizikai, mind szellemi szinten? Vagy hogy a nők is adnak a külsejükre és a nőies kinézetre?

Hogy még sokak szerint fontos a jó kinézet? És nem elég párválasztásnál, hogy valaki rosszul nézzen ki, de legyen jó intellektusa?


Ad magára, igényes a testére. Én ezt így hívom és semmi kivetni valót nem látok benne.

2014. ápr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Márpedig véleményem szerint van. Ez már lassan/kissé a felszínesség határát súrolja - és ezzel nem azt állítom, hogy részben nincs igazad. De az életnek nem arról kell szólni, hogy megnyerjük az embereket a külsőnkkel. Javíthat, pluszt adhat, segíthet, de nem veheti át a vezető szerepet.
2014. ápr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

De vezető szerepet az élet melyik területein?


Nem a kinézet dönt arról, hogy milyen a viszonyod a családoddal. Nem a kinézeted dönt a viszonyról a barátaiddal, nem a kinézet dönt a munkakapcsolataidról.

2014. ápr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
De dönthet. Rosszabb esetben.
2014. ápr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Én 161cm-rel vagyok 46kg és egyáltalán nem érzem magam kövérnek a 2. kép illik rám a hasam is izmos. Szerintem 170cm és 50kg-mal csinos vagy. Én csak akkor fogynék le a párom kedvvéért ha én is szeretném. Szerintem neked nincs is nagyon miből fogyni.
2014. ápr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!