Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Összejöhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Összejöhet egy 16 éves lány egy 28 éves pasival? . Volt már valakinek ilyen kapcsolata ahol ennyi volt a korkülönbség? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 2. 16:09
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
48%

És ha most azt írta volna, hogy egy 23 éves lány összejöhet-e egy 35 éves pasival? Akkor is "agyamentek" lennének????

Kérdező!

Én 23 éves vagyok, a párom 34. 4 éve boldog kapcsolatban élünk, közös lakásban. Májusban hozzámegyek és utána jön a baba!

Szerintem simán működhet, ha a felfogásbeli különbségeken át tudtok lépni. (Egy 28 éves férfi életfelfogása nyilván érettebb, mint egy 16 éves diáklányé -- és ezt nem rosszindulatból mondom, csak tapasztalatból!) :)

Sok boldogságot Nektek, ha összejön! :)

2014. ápr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
71%
Ha egy 28 éves felnőtt férfi egy gyerekkel kezd ki, és nem korabeli nőkkel, akkor valami nagy gáz van nála. (A gyereknek persze imponál, hogy felnőtt pasija van, mert ugye ő érettebb a koránál)
2014. ápr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
100%

SZERINTEM túl nagy a korkülönbség. Én már most is túl fiatalnak tartanék magam mellé egy 16 évest, nemhogy 6 év múlva.

Én 28 évesen már komolyabban tervezgetnék, családalapítás, jövő, takarékoskodás, akármi, amit egy 16 évestől nem igazán várhatunk el. Egy átlag 16 éves közelében sincs egy 28 évesnek, még akkor sem feltétlenül, ha érettebb többiektől.

De tudok egy ilyen kapcsolatról, szóval akár működhet is a dolog. Személy szerint én nem mennék bele.

2014. ápr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

Nézd két dolog lehetséges:

-Csak a p!nád kell neki, mert hogy mást te nem nagyon tudsz nyújtani egy felnõtt férfinek.

-Valami szociális/mentális problémája van, ami miatt a korabeliek helyett gyerekekkel jobban ki tud jönni.

Neked kell tudnod, hogy ezeket a dolgokat rl tudod-e fogadni.

Amúgy én is szeretnék majd 35 évesen tinipunc!t dugni, egész biztosan jó móka lehet, úgyhogy én támogatom a dolgot.

2014. ápr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Semmi extra, a puding próbája a verés. :D


Összejöhet, végül is, ha azt akarják.


Nekem nem, nincs tapasztalatom ilyesmiről. Max annyi (mert van tesóm, ilyesmi korú) hogy akiket én láttam, ilyen fiatal lányok, nem igazán voltak szimpik. (csúnya beszéd, ordibálás, bármi áron jófejkedés mindenáron) De biztos van kivétel is persze, aki kicsit többet gondol a tableten meg a fb profilkép lájkok számán, és az éjjel-nappal fukin bp-n kívül esetleg a világról. :)


28/naiv f

2014. ápr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
64%

Működhet.


Kedves "apuka": van, aki szerelmes, és nem csak "szédít". De gondolom, erről a fajta érzelemről te nem hallottál.

Csak sajnálni tudom a lányodat.

2014. ápr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
39%

Egyébként #12-nek van igaza.

Ha egy érett férfi összejön egy fiatal lánnyal, általában nem azért teszi, mert csak d*gni akar egyet. (Bizony, #13, azért egy 16 évesről már nem úgy kéne beszélni, mint egy csecsemőről.) Aki így belevág egy kapcsolatban, az általában nem csak egy kis potyahancúrt akar, hanem tényleg érez valamit komolyan az iránt a lány iránt.

A 16-20 éves korosztályban sokkal több olyat találni, aki csak megkettyintené, aztán már dobná is. De az ugye nem baj, mert a fiatal f**sz nem f**sz, ugye?

2014. ápr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
39%
istenem, miért lenne már mentális problémája? mert beleszeret valakibe? jézusom, betegek vagytok komolyan. egy olyan embernek, mint pl én, aki ódzkodik a családalapítás gondolatától és nem akar még jó sokáig feleséget teljesen megfelelő egy fiatalabb lány is, mert nem gyereket szeretnék, hanem vele lenni és jól érezni magam amíg lehet, az, hogy később mi lesz belőle, mennyire lesz komoly, egy más kérdés. de amíg mindketten jól érzik magukat a másikkal, addig mi is a gond?
2014. ápr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
57%

Az nem normális hogy lelki vonzalnat érez.

25 vagyok és annyira gyerekek hozzám a 16 évesek hogy nem igaz..

2014. ápr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
80%

"apuka...jó nagy díszf a sz vagy, nem is adsz esélyt, hogy megismerd a srácot, plusz én sokkal jobban félteném a kicsi lányod p u nciját egy 17-18 éves sráctól, mert nekik tényleg csak a szex számít, ezt nagyon jól tudod, te is voltál annyi idős."


Mert egy majd' 30 éves ember ugyan mit akarhat egy kamasztól? Feleségül venni és gyereket nevelni? 16 évesen még csak ne legyen sehova menyasszony, főleg ne anyuka. Egy korabelivel van lehetősége FELNŐNI, mert a 17-18 éves fiúk is vágynak ám a szerelemre. Ti szóltok meg hogy általánosítok, holott ti is pontosan azt csináljátok, mert azt hiszitek a 17-18-as fiúk csak azt akarják. Közben szét kéne nézni hányan vágynak egy lányra akit szerethetnének. Pontosan, én is voltam fiatal és épp ezért írom ezt amit írok.


Húzhatják a szájukat meg nyomkodhatják a piros kezet a kamaszok, nekem akor is ez a véleményem. De akinek van gyereke, az nem tárt karokkal fog várni egy olyan embert aki korban közelebb van a szülőhöz, mint a gyerekhez. Majd ha lesz gyereketek rá fogtok jönni erre.

2014. ápr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!