Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Összejöhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Összejöhet egy 16 éves lány egy 28 éves pasival? . Volt már valakinek ilyen kapcsolata ahol ennyi volt a korkülönbség? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 2. 16:09
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
9%
ha szeretitek egymást és imádjátok egymást akk ez van a szerelem nem ismer határokat , le szarni a negativ véleményeket , nem foglalkozni semmivel , ha érdekel a dolog nekem van személyes tapasztalatom szivesen elmondom csak privát üzenetbe, ha érdekel irj ram nyugodtan szivesen segítek
2014. ápr. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 GImre válasza:
100%
Manapság 12 év korkülönbség nem akadály. De egy 16/28-nál még igen. Ha még vársz kb 3-4 évet akkor már lehet 12-évvel idősebb pasid.
2014. ápr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

GImre, ment a zöld kéz.

Ez így van, egy 28 éves ember ne járjon már egy 16 éves lánnyal. Ez olyan szánalmas.

2014. ápr. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom te melyik fél vagy, gondolom a 28 éves srác.

Működhet. 25 évesen volt afférom egy 17 éves lánnyal. Jól kijöttünk, mert tudunk miről beszélgetni, voltak közös dolgaink, és működhetett volna, de aztán jött az egyetem, másik város, és a tény, hogy ő még ilyen téren kislány volt, élni akart, szexelni, bulizni, másokkal, és nem elköteleződni. Ami egyébként teljesen érthető és normális, nem is váltunk el rosszul, a mi napig jóban vagyunk.

De ezt a kérdést neked is fel kell tenned és meg kell tudni válaszolni, hogy vajon mit várhatsz tőle?

Futó kapcsolatot, gimi végéig? 30 leszel mire ő 18 és ha tovább tanul, nem sok jót jósolok. Komoly párkapcsolattal a felsőoktatásba belevágni nem szabad, mert úgyis tönkre teszi. Vannak szerencsés kivételek, de ritkább.

Szóval ha nem vagy 100%-ig biztos abban, hogy ő bizony téged akar és már 16 évesen képes eldönteni, hogy kivel akar komoly kapcsolatot akkor inkább ne kezdj bele, vagy csak úgy, hogy tudd ennek bármikor vége szakadhat, szinte bármiért. Minden más hülyének a "pedofilozására" meg ne hallgass. Egy tini is lehet érettebb gondolkozású, egy felnőtt is lehet fiatalos felfogású, miért kötelező csak +/-4 év korkülönbséggel párt keresni? Azzal légy boldog akivel boldog lehetsz.

Apukával nem tudom, hogy fogsz kijönni, de ha a szülei nem nézik rossz szemmel akkor szerencsés vagy.

2014. ápr. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
0%
Nem számít az életkor, mindegy hogy hány éves. Bejönnek egymásnak és kész. A kapcsolatok nem a számokon alapulnak.
2016. okt. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
Aki nem talál a saját korosztályában párt 28 évesen, ott fejben baj van. Nyilván nem tudna mit kezdeni egy érett nővel. Az a lány aki meg nála jóval idősebb férfit keres szimplán apa komplexusos. Ez az én véleményem, de kivétel is biztos van. Nagy távlatban gondolj bele mi lesz 10 év múlva? Ő gyereket akar, Te még élni... ha meg becsúszik egy gyerek és nem élted úgy az életed ahogy szeretted volna akkor meg a gyerek issza meg a levét.
2017. febr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!