Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Összejöhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Összejöhet egy 16 éves lány egy 28 éves pasival? . Volt már valakinek ilyen kapcsolata ahol ennyi volt a korkülönbség? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 2. 16:09
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
76%

" istenem, miért lenne már mentális

problémája? mert beleszeret valakibe?"

Mert egy gyerekbe szeret bele, aki normális körülmények között nem lehet intellektuális társa.


"egy olyan embernek, mint pl én, aki ódzkodik a

családalapítás gondolatától"

Igen, pontosan ezt hívják szociális problémának.


"mert nem gyereket

szeretnék, hanem vele lenni és jól érezni

magam amíg lehet, az, hogy később mi lesz

belőle, mennyire lesz komoly, egy más kérdés."

Ez teljesen rendben van, de ez még közel sem teszi szükségszerûvé, hogy ehhez egy gyerekre van szükséged.


"de amíg mindketten jól érzik magukat a

másikkal, addig mi is a gond?"

Mint írtam nekem pl nincs semmi gondom vele, a kérdést õ tette fel, tehát õ is érzi egyértelmûen, hogy azért van egy fikarcnyit nem normális dolog iz az ügyben.

2014. ápr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
59%
Egyébként az is egészen biztos, hogy egy korabeli 16 éves kanos kamasz 100szor hamarabb teherbe ejti, mint egy felnõtt férfi, úgyhogy apuka epic fail...
2014. ápr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
86%

Nézd... 12 év azért elég sok. Én is ismerek olyan 16 éves csajt, aki nagyon jó fej, tényleg tetszik is, ráadásul elég értelmes ahhoz, hogy felkeltse a figyelmem, pedig erre még a 26 évesek között se sokan képesek. Viszont túl fiatal... Ha lenne 20 én meg 30, még akkor is azt mondanám, hogy túl fiatal, bár több esélyt látnék a dologra, mint most. Sajnálom de elég reálisan látom a világot, úgy hogy nem igazán kéne ebbe belemenni.


Tudom, hogy ott a kontra, hogy a mai ilyen korú srácok mit akarnak a csajoktól, látom minden nap... De hidd el egy 10 évvel idősebb is kb ugyanennyit akar, max többször, meg talán nem egyszer, hanem egy hétvégén át, mert ő már azt is megteheti jó esetben a saját lakás vagy albérlet miatt. /Főiskolás vagyok, tudom miről beszélek.../.


Az a gond, hogy elég sz.ar helyzetben van az ember, lényegtelen, hogy a társ akit választ hány éves. Jelenleg sokkal kevesebben akarnak hosszú távú kapcsolatot, mint ahogy azt egyesek itt képzelik. /Mert ha őt megkaphattam, mást miért ne lehetne.../ Neked kell eldöntened, hogy kit akarsz magad mellett tudni, vagy hogy mit engedsz meg neki, csak soha ne engedj az érzelmi vagy bármilyen más zsarolásnak, vagy rábeszélésnek.

26/F

2014. ápr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
61%
16 éves voltam amikor megismertem a párom ő akkor volt 24. Azóta 2 éve vagyunk együtt.Nem rég töltöttem a 18-at. Együtt tervezzük az életünket és nem hiszem,hogy 2 éve folyamatosan a szexre kellek. :D Rengeteg jó és rossz dolgon vagyunk már túl.Nagyon szeret engem ebben teljesen biztos vagyok. :)
2014. ápr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
43%

Undorító az, ha egy 28 éves meglett ember összejön egy 16 éves lánnyal.


A férfira nézve ez szánalmas, hányingerkeltő.

2014. ápr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
57%

Alapvetően azt felejti el, hogy mindketten érző lények, emberek. Nem "csak egy gyerek" meg "egy felnőtt", hanem két ember.

Hol van az megírva, hogy nem alakulhat ki ép érzelem két eltérő életkorú ember között?

Az érzelmekben pont ez a szép. Nem azon múlik, hogy hány éves. Illetve persze, vannak bizonyos határok, ez igaz. De csak ismételni tudom magamat: egy 16 éves (már majdnem felnőtt) nem egy alsós kisgyerek szintjén van agyilag meg érzelmileg. Pláne hogy ez egyénenként nagyon eltérő lehet.


Persze, aki nem is akarja az embert meglátni a másikban, elvből, mert még nincs 18, annak hiába járatom a számat.

2014. ápr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
85%

Simon, gondolkozz már.

Nem csak hipp hopp kialakul két ember között a szerelem. A 28 éves meglett ember ráhajt a 16 éves lányra... És ez BETEGES. És arra enged következtetni, hogy a férfi egy szerencsétlen, szánalmas ember.

Egyébként azon is gondolkozz el, hogy te konkrétan a mai 16 éves lányokról beszélsz. Hiába majdnem "felnőttek", akkor sem elég érett, és erre majd ők is ráfognak jönni.

2014. ápr. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
. És ez BETEGES. És arra enged következtetni, hogy a férfi egy szerencsétlen, szánalmas ember. - Nem is ismered ezt az embert,mi alapján ítéled el??Látom te is elég értelmes lehetsz.
2014. ápr. 3. 12:31
 29/36 anonim ***** válasza:
76%
Hogy miért? Mert egy gyerekkel kezd ki, azért... és az ilyen ember nem lehet normális, és nyilván nem kell azoknak a nőknek, akik az ő korosztályába tartoznak. Tényleg azt gondolod, hogy egy majdnem 30 éves ember a jövőjét tervezi egy 16 éves lánnyal? Dehogyis... Max 100-ból 1, az az 1 se normális.
2014. ápr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Miért ne tervezhetné?Ne általánosíts vagy indulj ki magadból!Látom neked minden férfi egyforma.
2014. ápr. 3. 18:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!