Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, milyen kedveskedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen kedveskedés esik jól nektek?

Figyelt kérdés

Mi esne a legjobban, mivel okozhatna örömöt, meglepetést nektek a párotok? És egy átlagos ismerős fiútól, ami nem túl tolakodó, de jól esik, és tudatná veletek, hogy nyugodtan közeledhettek felé?


Főleg a második kérdés érdekelne. Én mindenkivel kedves vagyok, tisztelem a nőket, mégis engem néznek le, és a bunkó értelmi fogyatékosokat kedvelik. Ez csak általánosítás, a környezetemre, ne vegye senki magára. Sajnos nincs tapasztalatom ilyesmiben, de sokat gondolkodom hasonló dolgokon mostanában. :)


Kérlek korotokat, ha nem túl személyes írjátok oda.

Előre is köszönöm a válaszokat. :) 17/f



2014. ápr. 5. 10:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
46%
Valóban, a lányok a bunkókra buknak, a kedves srácokat le se szarják, legfeljebb ha nagyon jól néznek ki. Többre mész, ha te is paraszt leszel, egyébként csak kihasználnak.
2014. ápr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekem az imponál nagyon, ha minden kis apró dologra emlékszik, ami velem kapcsolatos :)

22

2014. ápr. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

En utálom a bunko, nagypofaju fiukat...

Nekem az imponal ha valaki vicces, es kedves, meghallgat es kerdez, de o is beszel, viccelodik de komolyan is tud beszelni, nem jatssza az agyat, onmaga.

Neha tesz kedves megjegyzeseket, flortolo, aranyos.


Meg is ismertem egy ilyen sracot, mar facebookon bejelolt, viszont meg nem beszeltunk...

Nagyon remelem h lesz belole valami, hihetetlen a srac:)

Pont olyan, amilyet leirtam.:)

2014. ápr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Sok minden, odafigyelés, udvarias gesztusok, figyeljen rám, arra, amit mondok, jegyezze meg a véleményem, és más velem kapcsolatos dolgokat.

Jól esik a bókolás, egy-egy érintés, ölelés, vagy csak egy mosoly, jól esik az is, ha virágot hoz, csokit, vagy bármit, ami nekem tetszhet, plüssike, kabala, stb.

Jó ha van humorod is, jó, amikor lehet nevetni a sráccal együtt :)


21

2014. ápr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Minden tiszteletem, hogy nem fertoztek meg a kocsogok!

Ugyanakkor a mai lanyok nagyresze azokra hajt akik menok, nepszeruek stb. Az olyan fiuk mint te jobb ha nem probalkoznak a nagyravagyo, onkozpontu lanyoknal. Ha mindenkepp ilyen akarsz maradni keruld el oket mert sokszor pofara fognak ejteni barmilyen rendes szeretni valo srac vagy, mert jon egy szebb menobb es annyi mar viszket is nekik... Keress inkabb egy olyan lanyt aki nincs a rivaldafenyben, akinek mas kell, olyan mint te, ot pedig a tiszteleteddel, kedvessegge, apro kedves gasztusokkal meg tudod nyerni. En is altalam felepitett eszmenyek altal eltem (korrektseg,szokimondosag,igazsagossag) de sokszor ki nem fizetodo energiapazarlas, lagalabbis ameddig ilyen embertarsaink vannak.

Hajra en szurkolok neked!:)

2014. ápr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
L/17 voltam.:)
2014. ápr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!