Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka hogy túl válogatós vagyok?

Figyelt kérdés

32 éves vagyok. Egyedülálló férfi.

Több kapcsolatom is volt már, de mindig hamar elvesztettem az érdeklődést az aktuális párom iránt.

Nagyon kevés nő érdekel úgy igazán, pedig vannak csajok akik ossze jonnenek velem, de mindig kifordulok a lehetőség elől mielőtt össze jönnénk. Lehet hogy már túl sokat voltam egyedül. Vagy tényleg ekkorák az igényeim?!


2014. ápr. 5. 23:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem vagy egy szerelmes típus, megkapod és hamar ráunsz. Próbáld meg, hogy csak szeretetből tudsz-e mellettük maradni. 36/F
2014. ápr. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!