Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit irigy vagyok a lányokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit irigy vagyok a lányokra, hogy nekik minden könnyebb, vagy tévedek?

Figyelt kérdés

Lássuk csak... félévig futottam nyáron egy lány után. Végül azt a pasit választotta, akit már 2 éve ismer, de sose tett semmit sem a dologért, én meg futottam utána.

Aztán megismertem két lányt, jók lettek volna, de mind a kettő foglalt volt.


A lányoknak semmit nem kell tenniük, és sikerül a dolog, nekik nem kell dolgozniuk! Nekik csak úgy magától összejön minden ... :(


2014. ápr. 6. 11:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

sose éreztem, hogy egy lány értem akarna tenni bármit is.

Én nem sajnálom azt a nyarat a lány után. Csak a legrosszabb, hogy (az ő elmondása szerint) olyanokat csináltam, amit mások még idáig sosem.

És tessék, ő kűzd egy olyan pasiért, aki 2 éve nem lép, nem is él itt, járja az országot, nem dolgozik, csak "él a világba"

2014. ápr. 6. 14:05
 12/13 anonim ***** válasza:
7%

3 csajjal való tapasztalat alapján leszűröd, hogy az összesnek nem kell dolgoznia és mindegyiknek magától össze jön minden.

Vajon miért nem akar tőled senki semmit, véletlenül se mert egy magát sajnáltató, primitít korlátolt látókörű kisfiú vagy aki nem tudja magát túl tenni a kudarcon. Mi lesz majd ha valaki árver?

2014. ápr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"És tessék, ő kűzd egy olyan pasiért, aki 2 éve nem lép, nem is él itt, járja az országot, nem dolgozik, csak "él a világba""

És itt most gyakorlatilag ellentmondtál saját magadnak.

Általában mindenkinek kell tenni valamit azért, hogy összejöjjön azzal, akivel szeretne. Ha ez a lány két éve érez valamit a másik srác iránt, akkor nm az az összehasonlítás alapja, hogy az nem tett érte semmit, míg te meg küzdöttél, illetve ez csak az összehasonlítás részét képezi. Én például értékelem, ha udvarolnak, de csak akkor, ha számomra szimpatikus az illető, különben csírájában igyekszem elfojtani a dolgot. Ez nem azért van, mert a "mai lányoknak nem kell az udvarlás, a bunkókat szeretik", hanem mert általában attól fogadjuk szívesen a közeledésnek ezt a formáját is, akihez nem az a hozzáállásunk, hogy semmi esetre sem tudnánk velük elképzelni semmit. Mármint a rendesebb lányokról beszélek, mert olyan is van sajnos, aki élvezi, ha hiába udvarolja körül pár srác, aki neki nem kéne alapból. Ez azonban szerintem fordított felállásban is így van: a srácok sem szeretik, ha egy nekik nem tetsző lány jár a sarkukban és lóg a nyakukon.

2014. ápr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!