Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pár hete szakítottunk. Arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hete szakítottunk. Arra gondoltam, hogy pár hónap múlva (lent)?

Figyelt kérdés

Tehát. pár hete szakítottunk a barátnőmmel, és barátok maradunk. Pár napja pontot tettünk minden végére, mivel nem szeret. Ergo most nem beszélünk.

Viszont arra gondoltam, hogy ha lenyugodtak a dolgok mindkettőnkbe, vagy inkább bennem, pár hónap múlva lehetnénk akár még haverok :D

nem tudom mi értelme lenne, csak úgy jó lenne. :D

valakinek volt esetleg hasonló esete?


2014. ápr. 6. 17:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt , mert elvileg szeret , de nem szerelmes belém... Fura volt , mert 1 évig együtt voltunk , mindent megtettem érte. Nem hiszem , hogy találna egy másik fiút, aki ennyire rajongana érte , így mellette állna , segítené , nem szólva arról , hogy olyan dolgokat csináltam , ami csak a filmekben létezik... gondolok itt a szerenádra és a rózsa szirmokkal és gyertyával feldíszített lakás...

Elvileg mi is "barátok" vagyunk, a furcsa az , hogy nem nagyon venném észre , hogy érdeklődne , mivel üzenetet nem kapok... Nekem is jó lenne naponta látni... Alig tudok elaludni úgy , hogy nem hallom a hangját és belegondolok, hogy nincs... Minden reggel reménykedve kelek fel , mert még mindig nagyon szerelmes vagyok, de tudom felesleges , mert esélyt sem ad kettőnknek... Nagyon nehéz ez a helyzet... Furcsa lenne Nektek is szerintem a helyzet... Olyan szép volt , mint mindig és nem csókolhattam meg, nem karolhattam át. :/ Nagyon kivagyok , de úgy veszem észre Te ezt jól viseled. Ez a Ti dolgotok , nekem nagyon fáj a dolog... Ha gondolod írj privátban , mert itt nem lenne jó ezt beszélgetni...

2014. ápr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!