Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt hogy érthette? Bánja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy érthette? Bánja az egészet? (LENT)

Figyelt kérdés
ma barátom időt kért tőlem aztmondta nincs meg az ami az elejénm vt meg hasonlok! kérdztem h ez kamu volt e amikor mondogatta h szert meg ilyenek és aztmondta h nem pont ezért kért tőlem időt meghogy nembizots az érzéseiben.meghogy jovelem de az a abj h amikor nemvagyok vele akk nemhiányzok neki! aztán jol kibögtem magam bnőmnek. amikor elmentem tölük akk felhivtam rá2 órára bnőmet és mondta h barátom kérdezte h sirtam e és mondta neki h igen és annyit mondott a csávó h sajnálja!
2009. dec. 19. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem így is időt szeretne kérni, de attól még sajnálja, hogy ez rosszul esik neked ennyi. Ez nem jelent semmit max azt, hogy szeret téged továbbra is, de a kapcsolatotok ettől még szétmehet.
2009. dec. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Énis pont ígyvoltam.... jóvolt vele meg minden de ha nemláttam egy hétig akár akkor is jól elvoltam.Aztán mikor szakított velem rájöttem hogy nagyon is szeretem őt demár késő volt....Ha újra megpróbáljátok és nemváltozik semmi akkor azlesz belőle hogy valamelyikőtök szakítani fog.... Én 2x kértem időt gondolkozni a 14hónap alatt....az első pár hónapba jó minden mindig kiderül valami új dolog a másikról de utána már nemlehet mindig valamit csinálni főleg télen elég rosz és jön az érzés hogy tényleg szeretem vagymárcsak megszokás.......
2009. dec. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!