Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmtől ma kaptam meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmtől ma kaptam meg a húsvéti ajándékot, még reggel, és összevesztünk rajta, szerintetek normális?

Figyelt kérdés

Szóval ő budapesti, lakásban él, én vidéken távolabb kicsit Pesttől , és vett nekem 2 kis élő nyuszit, mert h aranyosak meg meg akart lepni meg h itt zöld környezetben lehetnek.

Majd 1x nap folyamán kérdezte, hogy mi lesz majd velük, én meg mondtam h nyár végére majd megnőnek és lesz belőlük jó kis nyúlpaprikás megfőzzük bográcsban.

Erre felkapta a vizet, hogy milyen állat vagyok, hogy lennék képes nyuszikat enni meg megfőzni, és látni sem akar egy ilyen szívtelen embert többé.

Én meg csak néztem ki a fejemből hülyén h mi is van...


Ez normális szerintetek?

Egyébként 25 éves.


2014. ápr. 6. 21:05
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokat.

Ja igen, még csak 3 hónapja vagyunk együtt kb. De vannak érdekes dolgai , és lehet hogy nem lesaz ez egy hosszútávú kapcsolat azt hiszem...

2014. ápr. 6. 21:16
 12/21 anonim ***** válasza:
74%
Hát már bocsánat, de a nyúlpaprikás persze, hogy kiakasztotta. Becsületes ember vadast csinál a nyúlból.
2014. ápr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Noydra ***** válasza:
Jobban is teszed...
2014. ápr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Az se normális hogy (feltételezem) felnőtt fejjel élő állatot ad ajándékba neked a tudtod nélkül. Borzasztó felelőtlenség más nyakába felelősséget varrni, főleg ha az illető nem is akarta az állatkát (legalábbis gondolom nem terveztél be 2 nyuszira). Nem értem hogy mégis mire számított a csaj.


A helyedben én odaadnám neki a két nyulat, gondozza akkor ő őket. Problem solved, mindenki happy. Gondolom egyébként is azért vette mert magának akarta volna őket csak egyszerűbb ha te ganézol utánuk meg látod el őket, neki meg csak annyi legyen a "dolga" hogy átmegy és nyulazhat. Gyerekes.

2014. ápr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Mond azt hogy bidám bidámok ellopták a nyulakat, és nagyon szomorú vagy, de új nyulakat sem akarsz!
2014. ápr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Kitalálom. Még mindig a szüleivel él és anyuciék nem engedik a nyuszit.
2014. ápr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

En ilyen befejezest vartam

"Vett nekem 2elo kisnyuszit de mire megkaptam meghaltak reg es emiatt osszevesztem vele"

2014. ápr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

:D:D:D::D:D:D:



:D:D:DD:D:D:



azért azt tudhattad volna hogy álla dolgokhoz..

megmondom őszintén, hogy a nyulat szeretem én is megenni, de biztosan nem enném meg ha kiskedvencként tartom...


élő állatod pedig csak előzetes egyeztetés után illik adni..


Paprikásra engem is meghívhatsz:D

26/N

2014. ápr. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Sok fogalma nem lehet az életről... és nem is beszélgethettek túl sokat.

Próbáld ezeket pótolni.

2014. ápr. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezen besíírtam :DDDD


Kérdező, ha szét is mentek, legalább lesz egy szép bográcsozós este a haverokkal. Már ezért megérte. :D

2014. ápr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!