Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmtől ma kaptam meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmtől ma kaptam meg a húsvéti ajándékot, még reggel, és összevesztünk rajta, szerintetek normális?

Figyelt kérdés

Szóval ő budapesti, lakásban él, én vidéken távolabb kicsit Pesttől , és vett nekem 2 kis élő nyuszit, mert h aranyosak meg meg akart lepni meg h itt zöld környezetben lehetnek.

Majd 1x nap folyamán kérdezte, hogy mi lesz majd velük, én meg mondtam h nyár végére majd megnőnek és lesz belőlük jó kis nyúlpaprikás megfőzzük bográcsban.

Erre felkapta a vizet, hogy milyen állat vagyok, hogy lennék képes nyuszikat enni meg megfőzni, és látni sem akar egy ilyen szívtelen embert többé.

Én meg csak néztem ki a fejemből hülyén h mi is van...


Ez normális szerintetek?

Egyébként 25 éves.


2014. ápr. 6. 21:05
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Felelőtlen dolog élő állatot ajándékba adni, ez igaz. De ha nekem ilyet mondana a párom, én is kiakadnék rajta, bár én vegetáriánus vagyok.

Az meg nagyon álszent dolog, hogy szegény nyuszikákat sajnálja, de otthon lelkiismeret furdalás nélkül tömi magába a parizert meg a szalámit...

2014. ápr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!