Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iza123 kérdése:

Szakítsak vele vagy ne?

Figyelt kérdés

Van egy párom , már fél éve vagyunk együtt !

Nagyon szeretem , és ő is engem (ha igazat mond) .

MIndig nézegeti a lányokat , és nagyon zavar . Az eggyik barátnőm hogy egyszer ott hm-ögött egy csaj seggére . Mondta neki a barátnőm hogy elmondja nekem . Elkezdi a barátom "nézni szabad" . Szerintem a LOFASZT NÉZEGESSEN MÁS LÁNYOKAT ! Mert hát ez olyan mintha nem lennék neki elég jó , és ezért nézeget más lányokat . De szerintetek Szabad nézegetni vagy sem ? Meg ezen kívűl is vannak problémák . pl:féltékeny a legjobb haveromra , nem hülyülhetek vele stb. Már nagyon elegem van . Egyben nagyon is szeretem . MIt tegyek ?

szerintetek szakítsak vele vagy ne ?



2014. ápr. 8. 18:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Meg a legjobb haveromat is már kerülöm miatta !!!
2014. ápr. 8. 18:34
 12/13 anonim ***** válasza:
54%

Mindenképpen szakíts!!!


Nem egy ilyen gyermeteg, infantilis, primitív embert érdemel társul, mint te.


"LOFASZT NÉZEGESSEN MÁS LÁNYOKAT "


Erről a szintről egy normál gondolkodású ember kb az óvoda középső csoportjában nő ki, felnőtt korú emberszabásúak körül a bonobói csimpánzok állnak ilyen primitív szinten.

Egy férfi azért néz meg (minden férfi, minden körülmény között) egy csinos nőt, mert xy kromoszómás, tehát azért mert férfiból van.

Ha ezt nem tudod elfogadni, köss öri barit egy búzával, az majd nem fog más nőket megnézni.

2014. ápr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell szakítanod.Buzeráld csak ki a világból aztán majdcsak lelép.Én 7 évig bírtam az ilyen hozzáállást.Na mostanra már kiverni sincs kedvem.

Lapátot meg talicskát neked,meg a hozzád hasonlóknak,nem társat.f

2014. ápr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!