Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Cuckold a házasságban. Működik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckold a házasságban. Működik? Feldobja a szexuális életet? A bizalom is a régi marad?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 9. 07:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok házas, de nem tudom elképzelni, hogy az, hogy az asszonyt jól megdöngeti valaki más, feldobná a kapcsolatunkat. De biztos bennem van a hiba...
2014. ápr. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

08:46, itt a "megcsalt" fél az alárendelt szerepet élvezi.


Akiben nincsen se szubmisszív, se mazochista hajlam, és úgy általában véve bármilyen szexuális fantáziálást, fétist csak a saját ízlése és szempontjai alapján képes megítélni, az egész biztosan betegesnek fog látni minden ilyesmit.


Nekem sem ez, sem más hasonló fétis nem fantáziám, de elítélni sem ítélek el ezért senkit, és ehhez nem liberálisnak kell lenni, hanem egyszerűen csak józan ésszel gondolkodónak.


Ezt már nem neked írom 08:46-os, hanem a kérdéshez kapcsolódóan, úgy nagy általánosságban minden erre tévedőnek... Ami négy fal közt, hálószobában zajlik, abba teljesen felesleges beleugatni... egyetlen párkapcsolat vagy család sem ment még AZÉRT szét, mert elfojtott vágyak helyett kiélték mindazt, ami izgatónak és kellemesnek hatott számukra. Éppen ezért lehet a Cuckold fétis is jó hatással a házaséletre, tűnjön bármennyire ellentmondásosnak is elsőre.


Eleve, egészen addig, amíg minden résztvevő fél felnőtt ember (tehát nem kiskorú), szabad akaratából teszi (mert vágya, és nem kényszere), és abban örömét leli benne, addig nincs olyan szexuális aktus, amit betegesnek vagy elítélendőnek kéne tekinteni.


26/F - és kérdezőnek írom, köszönöm, nem érdeklődöm, nem privát levelet várva szóltam hozzá a kérdéshez. :-)

2014. ápr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én egy beteg perverz állat vagyok, de ilyet soha nem tudnék a még nem létező feleségemmel.
2014. ápr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

11.52-ős korrektül összegezted a lényeget.

2014. ápr. 14. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!