Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom levelezik az exével,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom levelezik az exével, szerintetek ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hetekben vettem észre hogy a párom rendszeresen levelezik a volt nőjével akivel évekig jártak együtt. Azt hiszem pont a barátom volt aki szakított, lehet újra beleszeretett? Engem kicsit zavar, mert ugyan miről lehet egy volt nővel beszélni, pláne szinte minden nap!

Mi lehet olyan fontos amit közölni lehet?

Meg ha vele olyan jól elbeszélget, akkor én miért vagyok neki?Kissé zavar, velem az utóbbi időben nem is igen foglalkozik, lehet még őt szereti?

Oké, lehet túllihegem, de szerintem nap mint nap beszélni olyan mintha vele járna. Megmondjam neki hogy engem feleljtsen el? Vagy osszam ki a csajt?

Szerintetek mit tegyek?


2009. dec. 20. 17:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le és beszélj a pároddal! A csajt majd ráérsz kiosztani. Kérdezd meg a pasidat mi az,amit nem tud veled megbeszélni,mért "keresi" a volt barátnőjét folyton...
2009. dec. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp beszélj a pároddal, és hidd el, nem liheged túl. Az ilyesmi engem is zavarna.
2009. dec. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
Siralmasok vagytok egytől-egyig... Évekig voltak együtt, biztos van közös témájuk, netalántán jóban maradtak... Jaj ti..
2009. dec. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A siralmas inkább te vagy. Nem tudom feltűnt-e, de az írásból kiderül, hogy a srác kezdi hanyagolni a kérdezőt. Ez felett pedig nem szabad szemet hunyni. A kérdező persze ezt azonnal kapcsolatba hozza azzal, hogy a barátja folyamatosan levelezik az exével, napi szinten. Melyik normális lány ne kérdezne rá erre? Ki tudja, lehet, hogy vissza vágyik a régihez. Bár az nem derül ki, hogy mióta vannak együtt.
2009. dec. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Évekig jártunk, utána pár évet külön töltöttünk, eközben voltak együtt. Mi 3 hónapja békültünk ki és pár hete mondta hogy leveleznek.

Amúgy velem is megbeszél mindent, szuper a szex is, más hiba nincs de nem értem mi az a rettentően fontos amit vele kell beszélni?

Meg egyáltalán miért kell beszélgetnie vele minden nap?

Nem akarom ezzel nyaggatni, úgy teszek mintha nem érdekelne, ne lássa rajtam hogy zavar.

2010. aug. 6. 11:29
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Soha nincs olyan, hogy hátsó szándék nélkül levelezik egy férfiember az exével, ha nem lenne semmi szándéka csak barátkozás akkor nem beszélnénk mindennap. Szóval ez a közös témájuk van meg hasonlók baromság!!!!

Ha annyira egy hullámhosszon lenének nem szakítottak volna, ha pedig csak barátkoznának( de minek?) akkor nem beszélnének mindennap. Légy óvatos és beszéld meg a pároddal mi ez? Ilyen a világon nincs hogy nem látok a szerelemtől, de levelezgetek az exemmel, akkor megkérdőjeleződik a nagy LOVE.


27/F

2010. aug. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 a VÁLASZ! válasza:
100%
Én azt mondom h üljetek le és beszéljétek meg.lehet hogy visszavágyik de nem biztos,az is lehet hogy csak jóban maradtak és van egy témájük amiről tudnak beszélni
2010. aug. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon necces, és szerintem semmiképp sem kell nem észrevenni. Ennek biztos meg van az oka, hogy tartja vele a kapcsolatot. Ha cseszegeted miatta, nem igazán fogja érdekelni, és csak azért is fogja csinálni, még nagyobb kalandvágy. Szóval, én vhogy tudatnám vele, hogy nem vagyok tiszta hülye, és vágom, de kifejezném a nem tetszésem, és rábíznám, hogy döntse el, hogy most neki megéri pont most, a ti kapcsolatotok esetében, nap mint nap vele dumálni. Egyszer mond el neki, és röviden, mert különben csak idegesíted, és frusztrálod vele. Ha ennyiből megérti, akkor érdemes rá energiát "használni". Ha nem érti, akkor csak pazarlod. Vagy pedig egy ilyen típusú, hogy kell hogy pezsegjen mindig. Ezt te tudod.
2010. aug. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha nem jelentene semmit, nem leveleznének...
2010. aug. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%

én a csajjal szövetséget kötnék.

mondja el, hogy a párod udvarol e neki, vagy bármi, mert akkor kidobod

kérd meg legyen veled mint nő a nővel.

2010. aug. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!