Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még valaki olyan helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valaki olyan helyzetben h reménytelenül szerelmes valakibe? Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Meséljétek el a történeteteket is...
2009. dec. 20. 18:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az én vonzalmaimat mindig undorral viszonozták.
2009. dec. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Csatlakozok az elöttem szólóhóz(00:07).... én is undorodást kapok
2009. dec. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
voltam én is a gimiben, de szerintem mindenki életében van legalább egy reménytelen szerelem
2009. dec. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

nem, nem csak te vagy az egyetlen szerencsétlen

én beleszerettem egy nálam 10 évvel fiatalabb srácba, mikor úgy összejöttünk először az volt csak szex lesz, de részemről előjöttek a mély érzelmek, a titkos viszony azóta is tart, de beleőrülök a reménytelen szerelembe.. viszont ha találkozunk úgy örül a szívem, mert akkor engem csókol :)

2009. dec. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
19%
Mindenkinek szól, aki reménytelenül szerelmes. A reménytelen szerelem illúzió csupán, olyat szeret az ember, akit nem is ismer igazán. Idealizálja az illetőt, és benne látja nagy szerelmet.
2009. dec. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Bla, bla utolsó. Ez az általánositás barmoság.

Miért ne szerethetne valaki, úgy valakit reménytelenül, ha netán ismeri is?

Ezt a logikát nem értem...

2009. dec. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én nem tom hogy ez remyénytelen e de leírom

jött egy ujfiú az osztályba összelyött a lagjobb barátnőmmel,deeeeeeeeee elmentünk egyszer bowlingozni barátokkal a barátok késöbb elment a barátnője nem tudott eljönni és így 2 maradtunk ott megcsokolt hagytam neki ,deeeee a barátnőm barátja nagyon szeretem ,deee nem szeretnék fájdalmat okozni neki

beszéltünk egymással hogy milegyen deeee nem jutottunk sokra szeretem és ő is engem deee megmondtam neki hogy nem teheti ezt a barátnőjéwel

REMÉNYTELEN??????????????

2010. dec. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!