Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet így ismerkedni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet így ismerkedni a mai világban?

Figyelt kérdés

A fiatalok 20- kb 35 évesig agyon szelfizi (önfotó) magát, Lol, 333 és társai mellé nyafogások, szájához teszi a kezét és félrehúzza a száját. Térdig érő csizma, testhez simuló farmer nadrág (márkás ruha). Borzalmas. Nekem elég K*ásnak tűnik ez az önimádat.


A 40-50 évesek meg csak jóképű és sármos férfiakat keresnek. Legyen jóképű és sármos.



2014. ápr. 11. 16:32
1 2
 1/13 anonim válasza:
sehogy
2014. ápr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Valamint, ha nincs okostelefonod, nem is tudsz ismerkedni sem.
2014. ápr. 11. 16:35
 3/13 anonim válasza:

Jó a csöcsöd, kő kóla? :D


Am viccem kívűl tényleg elég szomorú hogy így "elk*rvult" a mai helyzet... :/

2014. ápr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Arról hallottál már e hogy az ilyen agyhalottakat kizárni. Tudom nem könnyű mert minden második ilyen aberrált, de meglehet találni a módját. Engem is szét visz idegileg elég gáz, de próbálok átnézni rajtuk.
2014. ápr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de én azt mondom hogy a Te hozzáállásoddal nem lehet ismerkedni. Az örökös mit hogyan nem lehet! Ha úgy állsz hozzá hogy menni fog, akkor lehet ismerkedni.
2014. ápr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem a kérdező az agyhalott.... bocs hogy követem a divatot és nem ugy nézek ki mint egy utolsó semmirekellő csöves hát az én k*rv* any*mat !
2014. ápr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
"agyon szelfizi (önfotó) magát, Lol, 333 és társai mellé nyafogások, szájához teszi a kezét és félrehúzza a száját" - úgy tűnik én már nagyon kiestem a társadalomból, mert itt fogalmam sincs miről beszélsz.
2014. ápr. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Miért nem tudnak ezek a mai fiatalok viselkedni? Minél több dolgokkal (okostelefon, laptop, iphone, webcamera) körülveszik magukat, annál jobban csak ezekre a dolgokra fognak koncentrálni, és mással nem nagyon foglalkoznak. Nem olvasnak, nem játszanak a kutyájukkal, a természet felejtendő számukra, szókincsük csekély lesz.
2014. ápr. 11. 17:05
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak elektronikai kütyüim, amik nélkül persze eddig is megvoltam, de most, hogy vannak tényleg könnyebb sok dolog :)

Természetjárás sem jellemző rám, évi egy-két sétálgatás az erdőben e téren engem teljesen kielégít.

Mégis normális ember vagyok, meglehetősen nagy szókinccsel, ha már neked ez ilyen sarkalatos pont. Szóval nem csak az a két véglet van, hogy jurtában lakik az ember, vagy le sem veszi a szemét/ujját a telefonja képernyőjéről...

2014. ápr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sajnos egy kényelmes világban élünk, és online is vásárolunk. Még a boltba sem megyünk el. Pedig a szállítási költség futárral sokkal többe kerül, mintha elmennénk a boltba.
2014. ápr. 11. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!