Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet így ismerkedni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet így ismerkedni a mai világban?

Figyelt kérdés

A fiatalok 20- kb 35 évesig agyon szelfizi (önfotó) magát, Lol, 333 és társai mellé nyafogások, szájához teszi a kezét és félrehúzza a száját. Térdig érő csizma, testhez simuló farmer nadrág (márkás ruha). Borzalmas. Nekem elég K*ásnak tűnik ez az önimádat.


A 40-50 évesek meg csak jóképű és sármos férfiakat keresnek. Legyen jóképű és sármos.



2014. ápr. 11. 16:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

A Magyar Retro c. dokumentumfilmben volt az, hogy a 80-as években az emberek eltunyultak, és nem dolgoztak. Csak ültek. Mert megvolt nekik minden teremtve. Malac, malachús, ruha. Részlet: -Maga miért nem dolgozik? Minek? Megvan mindenünk.

Most is úgy van. Viszont dolgozni mindig kell, de most az van, hogy megvan mindenünk (elektromos dolgok), és inkább azzal foglalkoznak. Kényelmes. A kezükhöz ragad a fiataloknak az okostelefon. Pityegtetnek vele egész úton, ahova mennek. És az új divathullám, mindegy milyen ruhában van valaki (mint az éjjel-nappal budapest-ben), úgy néz ki, mint egy tyúk, az is mindegy.

2014. ápr. 11. 19:20
 12/13 anonim ***** válasza:
Nos.. elárulom neked, hogy én is egy mai tini vagyok, és nem azért nem járok a természetbe mert "elkényelmesedtem", hanem azért mert nincs rá lehetőségem, mivel városban élek. Ha én márkás vagy nem márkás farmert veszek fel, vagy bárki más, abba neked nincs beleszólásod. "társai mellé nyafogások".... ezt kicsit ki fejthetnéd :D ... Technika. Fejlődik. Az, hogy netről rendelünk nem azt jelenti hogy nem megyünk ki boltba, SŐT, vannak helyek ahol ingyenes a szállítás, és amit ott rendel az ember nem biztos hogy megveheti egy kisboltban a környéken ;) AZ, hogy TE nem tudsz haladni a korral és elfogadni azt ami van, sajnálatos és (szerintem) az hogy itt szenvedsz miatta, szánalmas. legyen jóképű és sármos... szerintem te se jönnél össze egy igénytelen, rosszul kinéző nővel ;)
2016. szept. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
előző vagyok. még az le maradt, hogy az hogy valaki szelfizik az az ő dolga. manapság ez is elterjedt. van beleszólásod? nincs. pápá :)
2016. szept. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!