Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma éjszaka alvás közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma éjszaka alvás közben véletlen megütöttem a barátnőmet, aki ezek után elzavart a . -ba. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az egész úgy történt, hogy durván éjfél felé oda értünk hozzá, mindketten fáradtak voltunk, ezért lefeküdtünk aludni...

Ez még szép és jó, de nekem meg volt egy olyan álmom, hogy mikor mentünk hazafelé, bnőmnek beszólt egy srác, és ezért meg akartam verni...

Na már most... Valamiért a való életben, miközben aludtam, megütöttem barátnőmet, aki ezek után felrázott álmomból...

És a legrosszabb az, hogy én ezt nem direkt csináltam, totál tudatomon kívül történt az egész, mert ugyebár én aludtam, mikor ezt tettem, de barátnőm engem okolt érte...

Ezek után vissza feküdtünk, de nem tudott elaludni, mert totál meg volt ijedve a történtek miatt, gyakorlatilag kidobott a házból, azzal, hogy takarodjak haza...

Már majdnem fél éve vagyunk együtt, minden szempontból tökéletes kapcsolatban élünk, de ezt a húzását nem tudom megérteni... :(

Engem okol egy olyan dolog miatt, amiről nem is tehetek, és még az életem árán sem ütném meg őt, mert nagyon nagyon nagyon szeretem...

De most félek... Nem tudom, hogy mi tévő legyek, nem akarom elveszíteni őt... Megbeszélni meg ezt most nem tudom vele, mert ugyebár kidobott...

Segítsetek! :(



2014. ápr. 12. 05:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Október 31.-ei hónapzárással a kapcsolatunk is lezárult, ennyi volt... 1 évesek lettünk volna 2 napra rá...

Ez van, ezt kell szeretni...

2014. dec. 4. 09:37
 12/13 anonim válasza:
:( hány évesek vagytok? Fiatalok?
2014. dec. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem baj...egy ilyen nővel nem sokat vesztettél..
2022. jan. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!