Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lettem elhagyott a párom engem hibáztat nem szemét?

Figyelt kérdés

Régóta szerettem volna gyereket de a párom nem azt mondta neki nem kell gyerek, mert nem szereti őket csak a baj van velük. Én ebbe nem nyugodtam bele, egy ideje nem vettem be tabit, erről persze neki nem szóltam. És persze teherbe estem, de mikor ezt a párom megtudta akkor azt mondta, hogy egy utolsó szemét vagyok, átvertem őt, és hogy nem erről volt szó, összepakolt és elhagyott.

Hát milyen egy utolsó ember az ilyen aki otthagyja a terhes barátnőjét és még neki áll feljebb?


2014. ápr. 12. 20:20
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Engem érdekelsz, ha akarsz irj
2014. ápr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Remélem hogy kamu.

Ha nem akkor tényleg nem vagy százas :D

2014. ápr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Miért csodálkozol, h ellened vagyunk?

Ha megígéred, hogy nem lopsz, de te mégis lopsz az bűn ugye? Ígéretet megszegni bűn. Legyen az bármi, gyerek vagy akármi más.

És igenis gondolj a gyerekre, hogy oké, lesz gyereked, de mi lesz vele? Két emberre is kell gondolnod, magadra és a gyerekre.

Nem vagyunk gyerekellenesek, csak senkit nem kényszerítünk semmire.

Te pedig kényszerítesz valakit valamire, amit nem akar.


Olvastad a sz*revéses hasonlatom? Átgondoltad? Neked, hogy esne ha valaki ráderőltetne valamit, amit nem akarsz?

Tetszene? Légyszíves válaszolj erre.


És azt olvastad mikor arról írtam, hogy esélyes, hogy a gyerek fogyatékossággal születik? Az sem zavar téged, csak lehessen gyereked?


Tanuld meg mi a felelős gondolkodás. Itt vagyok 22 évesen és tízszer több élettapasztalatom van mint neked.

2014. ápr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Megérdemelted, hogy elhagyott. Jól átverted, ez az egész a te hibád. Az biztos, hogy rád már soha többé nem lesz kíváncsi, de remélem a gyerekére azért igen.
2014. ápr. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 Lundbeck Johanna ***** válasza:
100%
A hozzád hasonló ócska férgek miatt előítéletesek a nőkkel!
2014. máj. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

A te hibád kérdező! Vállald a gyereket egyedül, ha kellett neked. Majd meglátod mennyi baj van vele és, ha felnő egyáltalán, meg sem fogja neked köszönni!

Nincs eszed!

2014. dec. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
Szarj be
2014. dec. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Mi van veled kérdező?Az igaz,hogy egy kapcsolat kiteljesedése a gyermek de abban az esetben ha MINDKÉT fél szeretné és megbeszélik egymással hogy oké jöhet a baba.Viszont a párod kategorikusan kijelentette hogy nem szeretne babát.Viszont te ráerőltetted,tehát te vagy a szemét és tapintatlan,mert nem voltál rá tekintettel.És akkor miért is szemét a párod?Mert elhagyott?Neki meg azért vagy szemét,mert felcsináltattad magadat.24 éves vagy,még lett volna időd keresni olyan pasit aki csinál neked gyereket de úgy hogy mindketten akarjátok és természetesen az sem árt ha házasságba születik egy gyerek nem valami bal kézről jövő zabigyerek.Úgyhogy edd meg amit főztél.A párod nem akart gyereket.Az nem derült ki hogy egyáltalán nem,vagy tőled nem,de az biztos hogy jól beleestél a saját csapdádba.Köszönjük Emese :) Magyarország jobban teljesít!
2015. jún. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Valakinek nem születhet gyereke te meg így felelőtlenül nem veszed be a tabit a párod tudta nélkül. Ez számomra mérhetetlenül aljas viselkedés. Ostoba vagy vetesd el legalább a gyerekednek ne okozz szenvedést azzal, hogy eleve egy félcsaládba születik.
2015. szept. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

28:


,,Köszönjük Emese :) Magyarország jobban teljesít!"


Ez nagyon nagy!! :DDDDDDDDDDDD

2015. szept. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!