Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom kövérnek tart, pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom kövérnek tart, pedig nem vagyok az. Mit csináljak? 22L

Figyelt kérdés

170cm magas vagyok, és 50 kg, nem hiszem, hogy ez kövér lenne, mindenki azt mondja, hízzak, ő pedig hajszol, hogy fogyjak, mondogatja, hogy zsíros vagyok, hogy pocakom van stb.. és nem viccként. Már kezdem én is így látni.

Ti a helyemben mit csinálnátok? Persze, próbálok beszélni vele, ez nyilvánvaló. Köszönöm!


2014. ápr. 13. 10:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Harapd le a kis p@csét és köpd ki a kukába. Meg mond meg neki, hogy gyúrja ki magát 120 kg tiszta izomtömegre vagy különben szakítasz vele. Ha ő kordában tartja a tested akkor te is az ővét.
2014. ápr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
60%
A párod nem szeret.
2014. ápr. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
83%

Ha te "kövér" vagy, akkor én mit mondjak a hatvanvalahány kilómmal? :'D Ugyanehhez a magassághoz. Nem sportolok, tehát tuti nem izom. Ettől függetlenül én sem tartom kövérnek magam, bár 1-2 kiló innen-onnan lemehetne.


Mindenesetre, osztom a többiek véleményét. Én a helyedben tuti elküldeném melegebb éghajlatra, mert ez egy tahó. Aki nem képes elfogadni és szeretni úgy, ahogy vagy, az nem érdemel meg téged. Banális és elcsépelt mondás ugyan, ám kétségkívül igaz.

2014. ápr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
40%
szerintem nem arra céloz, hogy fogyj le, hanem arra, hogy sportolj. Én is 170cm és 50kg vagyok, nem vagyok kövér de sportos sem azt hiszem "skinny fat"nek nevezik az ilyet.
2014. ápr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Hát erről beszélgess el vele!
2014. ápr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Szerintem már régen dobnod kellett volna, de te még hinni is kezdesz neki, pedig mindenki más az ellenkezőjét mondja, akkor úgysem fogod megtenni. Neked az ilyen bunkó kell, még akkor is, ha nem leszel boldog mellette.
2014. ápr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Micsoda hogy te kövér vagy?:D Akkor én az 52 kilómmal túlsúlyos vagyok :DD A barátod fogalom zavarban szenved. Én tuti, hogy kiosztanám és megmondanám, hogy akkor menjen edzeni és legyen brutál izmos. Kíváncsi lennék, hogy mit szólna.
2014. ápr. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
60%
Idióta a barátod. Szerintem tökéletes a súlyod a magasságodhoz. Szerintem a hátterében az áll, hogy fölényeskedni akar vagy alacsonyan tartani az önbizalmad, hogy még véletlenül se találj nála jobbat. Pedig szerintem azt kéne. Ez a pali egy ripacs f@....
2015. szept. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Jézusom, konkrétan 10 kilóval nehezebben is teljesen normális súlyod lenne. Dobd ki azt az idiótát.
2015. szept. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

14 miért lett lepontozva? simán lehet a kérdező skinny fat, ha nem sportol, és az az 50 kiló csak zsír. van ilyen is.


DE ettől függetlenül kedvesen is lehetne szólni, meg lehet tényleg csak paraszt a pasi

2015. szept. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!