Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történt a férfiakkal, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a férfiakkal, és hova tűntek a megbízható, felelősségteljes urak mostanság, akik nélkül nem család egy család?

Figyelt kérdés
Egyre többet olvasom itt hogy, a érjem ebbe nem száll bele, elhagyta a terhes feleségét, iszik, drogozik, lekezel, nem szeret, megcsal, tesz rám. Nem foglalkozik velem, csak a hobbijának él stb.Mi történik velük és miért nincs semmi büntetésük??

2014. ápr. 13. 12:36
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
Na, erről beszéltem: ha igazad van ha nem, neked kell lennie az utolsó szónak.
2014. ápr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
És a hab a tortára, hogy még ennyi idő után sem fogta fel, hogy nincs igaza. :D :D Csak hajtja a saját hülyeségét és mellémagyaráz.
2014. ápr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 A kérdező kommentje:
Miq! az utolsó szót te írtad le..azzal hogy "neked kell lenni az utolsó szónak" akkor most kinek is kell lennie??:))Legközelebb ha betérsz már csak arra térj be hogy a kérdésemre reagálsz,mert harmadjára jöttél be provokálni...de egyik sem a kérdésre vonatkozólag:))
2014. ápr. 14. 15:42
 64/67 A kérdező kommentje:
62 es megvitathatjuk a "kinek van igaza" dolgot...de én nem ezért tettem fel a kérdést...:) viszont ha te is provokálni jöttél karon foghatod a Miq barátodat és ki lehet sétálni innen,neked is köszönöm az izgalmas és a kérdésre vonatkozó válaszodat,hozzászólásodat,,legközelebb ne fáradj vele;)Azért kössz...csak hogy ne legyek a szemedbe még ennél is felháborítóan bunkóbb ;)
2014. ápr. 14. 15:45
 65/67 A kérdező kommentje:
jah és Miq azt hittem ismered a kötekedés szót...:D:D
2014. ápr. 14. 15:51
 66/67 anonim ***** válasza:
.
2014. ápr. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
#66: Ennyi is pont elég lesz neki, egy egész novellát fog írni hozzá.
2014. ápr. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!