Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jelezzem a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezzem a barátomnak hogy kellemetlen szagú az ágyneműje?

Figyelt kérdés
Nagyon nem szeretném kimondani neki...
2014. ápr. 13. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
segíts neki kimosni. dobj be egy olyan kamu dumát hogy a te öblitődet jobban szereted ezért viszel oda egy tökmindegy milyet?
2014. ápr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy kimondod, vagy szagolod. Más megoldás nincs. Ha célzol rá, és tudatosul benne, akkor végül is kimondtad.
2014. ápr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Öntsd le "véletlenül" valamivel, itallal vagy kajával, és akkor talán kimossa.
2014. ápr. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Húzd le, és mosd ki.
2014. ápr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Egyszerűen mondd meg neki, hogy nem tartod kellemesnek az ágyneműje szagát és szeretnéd, ha újat húzna.

Kicsit szégyenkezni fog de megteszi. Miért vannak olyan emberek kapcsolatban akik képtelenek egymással kommunikálni? (költői kérdés volt)

2014. ápr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#1: még a szüleivel él...szerintem elég furán néznének hogy én ott rendezkedek.már komolyan elkezdtem azon gondolkodni hogy szerintem ők nem mossák az ágyneműt.vagy csak az anyja lusta felmenni az emeletre.elég fura az anyukája..nagyon gyerekes és lustának tűnik, viszont a kisfiát nagyon elkényeztették és mindent a szájába raknak.nem értem hogy erre a dologra miért nem figyelnek..
2014. ápr. 13. 14:12
 7/9 A kérdező kommentje:
#5: nem az van hogy nem komunikálunk, de nem akarom megsérteni vagy kellemetlen helyzetbe hozni..meg azért nekem is kellemetlen lenne megmondani.
2014. ápr. 13. 14:13
 8/9 A kérdező kommentje:
#2: az a baj hogy elég nehezen veszi a lapot..nemtudom hogy elég lenne e ha célozgatnék. meg mivel célozgassak?
2014. ápr. 13. 14:16
 9/9 anonim válasza:
Van vàltozàs?
2018. máj. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!