Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez gáz? Ha igen mért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gáz? Ha igen mért?

Figyelt kérdés
van egy srác akivel már egy ideje ismerjük egymást! és mindig szájra adunk puszit egymásnak, néha-néha smárolunk, de nincs köztünk más csak barátság! ez gáz szerintetek? ha igen,miért?
2009. dec. 21. 11:47
 1/7 anonim válasza:
100%
Én azért megkérdezném a helyedbe tőle, hogy mit is akar valójában, hisz az ember nem puszilgatja szájon a barátját!
2009. dec. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
nekem is kell ilyen barát. :'D
2009. dec. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy én miért nem fogok ki soha ilyen barátot?! Ahh... :(

Amúgy szerintem is tisztázd vele, hogy ez csak puszta barátság, vagy többet is akar, mert én még nem láttam olyan barátokat akik szájonpuszilják egymást, meg néha-néha smárolnak is...


15/F

2009. dec. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, csak nehéz elhinni, hogy a srác is így van vele. Ha smárol veled, akkor megfordult már a szex is a fejében. Persze azt is lehet barátságból, csak nem gyakran.
2009. dec. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szoktam ilyennel találkozni.. lemaradt a vége
2009. dec. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha néha smároltok akkor nehéz elhinni hogy csak barátság van köztetek :S nem gáz ez,csak akkor ha akarsz járni egy sráccal azt rajtakap ezzel a haveroddal hogy smárolgatsz :S

15/F

2009. dec. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mondjuk hogy van egy fiú aki járna veled meg te is járnál vele és ő tudja h te járnál vele akkor ha ő ezt latja akkor neki ez nagyon rosszul eshet :S
2009. dec. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!