Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezeljem a bizalmatlanság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem a bizalmatlanságomat?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, túl két 2 éves kapcsolaton, mindkettőből hatalmas csalódással, megtépázva léptem ki. Ez a két férfi úgy lerombolta az önbizalmam, hogy nem tudok bizni... Van egy fél éves kapcsolatom, a baràtomnak én vagyok az első komoly kapcsolata, én vagyok az első lány, akinek kimondta: szeretlek. (25 éves)

Úgy érzem nagyon komoly, ami köztünk van és soha nem adott okot bizalmatlanságra, de az előző kapcsolataim kihatnak a jelenemre, és ezt nem szeretném. Mit tehetnék ez ellen? Forduljak pszichológushoz?


2014. ápr. 14. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha magadban nem tudod ezt lerendezni és fontos neked ez a fiú lehet megérné, de ő is csak annyit tudna mondani, amit valójában te is tudsz.. Csak szükséged van a megerősítésre
2014. ápr. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyan, mond, miért hiszed ezt el?:

"én vagyok az első lány, akinek kimondta: szeretlek."

2014. ápr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Régóta ismerem őt, eddig csak egyéjszakás kalandjai voltak, soha nem volt barátnője, sem szerelmes. Így.

2014. ápr. 14. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!