Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg azért nem tetszem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg azért nem tetszem a nőknek, mert olyan szakállam van, mint Kossuth Lajosnak? Csúfolnak is miatta. Ez már tényleg nem divat? Már úgy megszoktam.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 14. 11:40
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

10. "arra is lusta az illető, hogy megborotválkozzon"


Meglátszik, hogy soha nem volt még szakállad, több gond van vele, mintha minden nap 2 perc alatt lehúznám borotvával csupaszra. Mosni kell, fésülni, lenyírni a kiálló szálakat, időközönkétn egyenesbe hozni, visszanírni, stb. Szóval a lustaság itt nem állja meg a helyét. A többivel egyetértek, sokaknak nem tetszik.

2014. ápr. 14. 12:05
 12/28 anonim ***** válasza:
68%
10-es: A bajusz férfiasságot sugall te szerencsétlen! Divatból hordják és nem lustaságból, ahogyan a szakállat sem. Elég mazsola agyad lehet....
2014. ápr. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs baj a szakállal. De tényleg kiváncsi lennék hogy nézel ki.
2014. ápr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
12: mindenkinek mást sugall. Neked férfiasságot, nekem igénytelenséget. Ez ellen nem tudok és nem is akarok tenni. Számomra nem a szőrzettől férfi egy férfi.
2014. ápr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Hát igen, a mai nők többsége ezt igénytelenségnek tartja. Régen meg ez volt a normális. Vagy alkalmazkodsz a többség ízléséhez, vagy "megadod magad" és valami semlegesebb és jelentéktelenebb arcot csinálsz.
2014. ápr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Azt azért megnézném, amikor ott terem mellette Leonidas király, vagy Brad Pitt szakállal, és undorodva ellöki magától, hogy fúj, igénytelen, taszító, ne csókolj meg...:D
2014. ápr. 14. 12:15
 17/28 anonim ***** válasza:

"Számomra nem a szőrzettől férfi egy férfi."

Nem is attól akar férfi lenni, de divat baze! Ma már attól férfi egy férfi, ha úgy néz ki, mint egy páwa buznyák...

2014. ápr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint tetszika szakáll, csak nem ez a nagy, hosszú, hanem rövidke, szépen formára borotvált. De ízlések és pofonok.
2014. ápr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
25%

"Azt azért megnézném, amikor ott terem mellette Leonidas király, vagy Brad Pitt szakállal, és undorodva ellöki magától, hogy fúj, igénytelen, taszító, ne csókolj meg...:D"


Soha nem voltam rajongó típus, nincsen férfiideálom. Egy színészért, zenészért, celebért nem rajongok, különsebben nem is vonz egyikük sem. Nem tudnék példát hozni, hogy Hollywood-ból ki a nagy Ő számomra. És volt olyan barátom, aki elkezdte egy idő után, hogy ő márpedig csak hetente meg kéthetente borotválkozik, holott előtte 2-3 naponta max. megtette, így is ismertem meg, ez tetszett, ehhez voltam szokva. Amíg borostás és szőrös volt nem értem hozzá. Nem volt bújás, csók, szex. Ha 2 hetente borotválkozott, 2 hetente egyszer lefeküdtem vele és ennyi. Hamar rájött, hogy nem viccelek, és leszokott erről. Szóval még azt a férfit is elutasítottam szakállasan, aki már 3 éve a szerelmem volt, és őt láttam a leghelyesebb férfinek a világon (szakáll nélkül...).

2014. ápr. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
19. Fúúú, Te aztán nem vagy semmi, egyem azt a finnyás fejed! Xar lehet a pasidnak, gondolom előtted kell aktus előtt leborotválnia a nemi szerve körül is. :D Mi lenne ha a férfiak se nyúlnának hozzá egy puncihoz se, ha az nem frissen borotvált... :D
2014. ápr. 14. 13:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!