Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg azért nem tetszem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg azért nem tetszem a nőknek, mert olyan szakállam van, mint Kossuth Lajosnak? Csúfolnak is miatta. Ez már tényleg nem divat? Már úgy megszoktam.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 14. 11:40
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Kb. olyan szinten vagy, mintha én azt mondanám a barátnőmnek, amikor az levágja rövidre a haját, hogy így már nem is kellesz, addig amíg vissza nem nő.
2014. ápr. 14. 13:10
 22/28 anonim ***** válasza:
76%

A 19-es egy tipikus XXI. századi agymosott nőnek látszó élőlény...

36 F

2014. ápr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
A péniszénél épp nem zavar a szőr, hisz úgysem orálozok.
2014. ápr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Háááát azért ez túlzás eléggé. :D De tény, hogy ha nem 20 centis szakálla volt a srácnak amikor összejöttem vele, akkor setjheti, hogy úgy nem fog tetszeni. :D
2014. ápr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
#10 hogy várod el h ne legyen szakálla, amikor neked még a hátad is szőrős....:DDDDDDDD
2014. ápr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Elárulok egy titkot: minden testrészünket borítja szőr, csak nem mindegy, hogy milyen. Igen, szőrös a hátam, a hasam, de még az orrom is. Apró pihék borítanak, ahogy téged is, és mindenki mást. A humorod számomra értékelhetetlen kategória, máskor ne közmondások kiforgatásával próbálkozz, szerintem erre kevesen vevők.
2014. ápr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

NE! hát ezen bekönnyeztem xd

de amúgy .. sajnálom de a szakáll legtöbb nő szemében gusztustalan

a kisfiús arcra meg sokan buknak.. szerintem próbáld ki :) vagy a borostát ha mindenképp szőrt akarsz :D de szabadulj meg Kossuth szellemétől! :D

2014. júl. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 jolikaa93 válasza:

En szemelyszerint a szakallat nem szeretem nem tetszik. Es sok no igy van vele. En a Borostat szeretem. es azert megertem azt amit a lany hozzaszolo irt, hogy a baratja szakallat novesztett blabla es addig nincs semmi.... de en inkabb kozolnem vele h nekem nem tetszik..

Az elozo kapcsolatomba a parom megnovesztette a szakallat meg a bajuszat mert neki ugy tetszik de neki nem allt jol szerintem... en szimplan ketnapig mondtam neki h nekem nem tetszik es kerem borotvalja le semmi reakcio.. 3. napon mondtam neki h ha nem szedi le en fogom legyantazni es annak nagyon nem fog orulni.. tudja h nem szokasom ilyenekbe viccelni leszedte es rajott egyszerubb kezelni meg nem viszket az alla.

Meg az a gond h erzekeny a borom.. es piros volt a nyakam folyamatosan meg a vallam ha hozzam bujt alvasnal :( (jaa es en szeretem csok kozbe a ferfi ajkat erezni es nem a szort... es szeretem puszilgatni is az arcat... es ott sem a hosszu szort:D)


A masik ha te szeretnel egy not (X) akinek nem tetszel szakallal, de van egy no (Y) akibek tetszel de teged nem vonz a kulsoje.. Akkor inkabb borotvalkoznal Xert vagy megelegednel Y vaaagy maradsz maganyos..te dontesz;)

2014. szept. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!