Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bunkózok azokkal, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bunkózok azokkal, akik a tudtomra adják, hogy éreznek irántam valamit?

Figyelt kérdés

1 éve szingli vagyok, azóta elég sok udvarlóm volt, de nem jöttem össze senkivel, csak most. Azt vettem észre, hogy aki a tudtomra adja, hogy nagyon bejövök neki, vagy nagyon bókol, vagy esetleg szerelmet vall, azzal reflexszerűen kicsit bunkó leszek. Nem értem, hogy miért. Nem akarom, mégis... Lehet valami köze annak ehhez, h ez előző két kapcsolatomnak (amik elég hosszúak voltak) úgy lett vége, h nagyon megbántottam az akkori páromat, mert nagyon szerelmesek voltak belém, én pedig kiábrándultam belőlük és szakítottam. És talán nem szeretnék véletlenül sem megbántani senkit? Most összejöttem egy sráccal, máris halálosan szerelmes belém és ez megijeszt. Én is úgy érzem, h kezdek nagyon belezúgni, de bizonytalan is vagyok. És feltűnt, h mostanában elkezdtem vele kicsit bunkózni, mióta kimondja, h mennyire szerelmes belém.

20/L


2014. ápr. 14. 23:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Tényleg így van, sok nő azt élvezi, ha szemétkedik, bunkózik velük a férfi hosszútávon. Tapasztaltam.
2014. ápr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Már megbocsáss, de éretlen vagy ahhoz, hogy kimutassad az érzéseid....mert cikinek tartod mint oly sok lány a Te korodban! Nem lenne szabad ismerkednek ilyen hozzáállással. A bunkóság valami védelmi mechanizmus ami akkor tör Rád, ha viszonozni kéne a másik érzelmeit. Amíg csak kapod addig nincs probléma, ha adnod is kéne már vissza is valamit akkor már megijedsz, hogy vajon elég lesz-e?! Bizonytalan vagy ezerrel...ezt nagyon jól érzed....magadban kell a dolgokat helyre rakni minél hamarabb!!!

Ha egy fiú veszi a fáradságot és nyit Feléd és őszintén beszél hozzád és udvarol az a minimum, hogy megbecsülöd és meghallgatod a mondanivalóját és nem az hogy bunkó módjára leoltod a fejét.Az a szerencséd, hogy van 1-2 kölök, aki kihívásként veszi azt, ha bunkó, lenéző módon megszívatják és csak szórakoznak vele, mert van annyi magabiztosságuk hogy lepereg róluk. De van olyan srác is akit egy életre padlóra küldesz...ez nem játék!!

2014. ápr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"evolúció... sajna nem így kell elcsábítani egy lányt, ez van."


Sem neked, sem a többieknek nem kellene általánosítani!

Ízig-vérig nő vagyok, és a barátom szerelmes belém, és ezt minden lehetséges módon tudatja velem (mondja, gyengéd velem, szeretget, virágot hoz...stb.), és minden egyes olyan pillanatban, amikor érzem a szeretetét, szinte fizikailag érzem a szívemnél a szinte facsaró örömöt, és, hogy én is mennyire szeretem őt.

Előtte voltam már kapcsolatban elmebeteg/bunkó fiúkkal, akik vagy nem szerettek, vagy nem tudták rendesen kifejezni, és végig rosszul éreztem magam, bizonytalan voltam, és arra vágytam, hogy egyszer olyanok legyenek, mint amilyen a mostani barátom.

Szóval egyénfüggő, hogy ki hogyan áll ehhez a dologhoz.


Kérdező, te meg szerintem az elköteleződéstől félsz, ami éretlenségre vall.

2014. ápr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

23-as, igen általában a 20-30 éveseknek már fontosabb szempont ez mert nagyobb igényt mutatnak a gyereknemzés és a férfi eltartó-hajlandóságára (magyarán nagyobb az igény hogy ne hagyjon el)

Valamint valszeg a barátodnak vannak más értékei ami miatt tartja a vonzóságot így is, pl nagy fizet, jóképűség, magasság, szoci8ális érzék, humor stb.

Van még bőven tényező...


nem rinyálok vagy ilyesmi, ez csak tudomány :D

2014. ápr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

# 14


Ha az okoskodás fájna... Úristen.


1. Nem akarok még gyereket az elkövetkezendő 6-10 évben, mivel még nem éltem ki magam (és most itt nem párcserélgetésre és bulizásra gondolok, hanem arra, hogy a barátommal csak egymásra és a szerelmünkre koncentráljuk még évekig, és együtt próbáljunk ki mindenféle új dolgot).

Épp azaz, hogy egy olyan párkapcsolatra vágytam végig, ami pezseg, és együtt, kettesben éljük ki a fiatalságunkat. Mellesleg a barátom fiatalabb is nálam, szóval ha tényleg az lenne a szempont, amit te mondasz, biztos egy idősebb pasit választottam volna társamnak.

2. Az általad felsorolt dolgokból csak a magasság és a humor az, ami megvan a barátomban. A többi dolog huszadrangú nálam.


Szóval legyél szíves nem beleokoskodni az én igényeimbe, és a kapcsolataimba.

Léteznek még őszinte emberek őszinte érzésekkel, nem kell mindennek evolúciós alapot keresni, és nem kell találgatni elhallgatott részleteket. Ennyi.

2014. ápr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!