Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az anyagi különbségek miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyagi különbségek miatt vannak félelmeim, más is volt már így?

Figyelt kérdés

A barátom nagyon jól keres míg én csak vergődök hónapról-hónapra.Legtöbször ő fizet mindent,persze ha tudok én is beszállok,de nem igazán tudok.Nagyon rossz érzés kicsit olyan mindha kihasználnám,pedig nem akarom....Akikkel eddig együtt voltom ott kb felessbe ment minden.Soha nem is vártam volna el,h fizessenek mindent....Beszélni még nem beszéltem vele erről,de nem is nagyon merek,mert nagyon kellemetlen nekem.

Kettőnkről tudni kell,h évek óta kerülgettük egymást,de mindíg elsodródtunk egymásmellől,de végre sikerült egymásra találnunk :) Az érzéseimet nem tudnám leírni amit iránta érzek és éreztem az évek alatt...Ő is hasonlón ment át mint én bár ő szerintem nem ennyire mélyen.

Férfiak ti ezt,h élitek meg ha ilyen kapcsoltaban vagytok?


2014. ápr. 15. 17:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

hát még nincs igazán mmeg...


nézz utánna az eltartott szó jelentésének ;)

2014. ápr. 15. 18:56
 12/13 anonim ***** válasza:

Leszbikus nő vagyok, de kb. hasonló helyzetben.

A barátnőm még egyetemista, 3-an vannak testvérek és a szülei nem nagyon támogatják, de ő legalább az ajándékokat elfogadja tőlem. Később is egyértelműen jóval többet fogok keresni, mint ő, de kezdi megszokni a helyzetet. Valójában kiegyenlítődnek a dolgok, mert ő elég házias, míg én inkább karrierista vagyok, így nem kell azon gondolkoznom, hogy még takarítani is meg főzni is kell majd otthon. Szerintem kérdező fogadd el ezt így, ahogy van, nem hiszem, hogy a barátodnak nehezére esik fizetni neked dolgokat. :)

2014. ápr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszer, amikor mondjuk nala vagytok akkor mond el, neki, hogy nem szeretned, hogy azt higyje, hogy a penze miatt vagy vele, illetve, hogy neked ez igy fura es kicsit kellemetlen.

Elsore ne mond el neki, hogy mennyire zavar ez a dolog, mert megijesztheti es ot is nagyon kellemetlen helyzetbe hozhatod, probald kicsit finomitani a dolgot.

Az se mindegy, hogy miota vagytok egyutt. En joval tobbet keresek, mint a baratom, ennek ellenere az elejen mindent o akart fizetni aztan elkezdtuk kozosen fizetni a dolgokat. Neha szol, hogy jo lenne kevesebbet kolteni, mert nem birja a bankszamlaja. De amugy nincs gond ebbol.

2014. ápr. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!