Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök! Segíts?

Figyelt kérdés
hosszú párkapcsolatom volt, hibáztam csaltam a barátnőmet, több nővel is, nem tudom miért, mindent megadott nekem, minden téren, ő rájött és elhagyott egy idelye külön vagyunk, neki új pasija van, és fel is vállalta, ha arra gondolok lefekszik vele, vagy őt simogatja, csókolgatja, vagy hogy a pasi hozzá nyúl, megérinti.....áhhhh nagyon ki vagyok, nagyon szeretem! mit csináljak, hogy könnyebb legyen??
2014. ápr. 15. 22:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Most már tényleg idelye lefeküdnöm.
2014. ápr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Megérdemled a szenvedést, legalább most már te is tudod, milyen érzés volt neki, mikor rájött, hogy megcsaltad.
2014. ápr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát őszintén kívánom neked, hogy kötözzenek ki az aktus alatt kipeckelt szemmel, hogy muszáj legyen még végignézned is. Gondoltál volna erre előre... JA! Hogy alapból meg se kéne fordulnia ilyennek valaki fejében... Hát JA!
2014. ápr. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ha majd újból szerelmes leszel valaki, jusson eszedbe, neked milyen érzés ez, pedig ő nem megcsal, csak más barátja van... elcseszted, vállald fel férfiasan és soha többé ne csald meg azt, akivel együtt leszel...


megcsaltak, szóval tudom, mit élt át veled...

2014. ápr. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#1 :D kérdező: marha vagy :P
2014. ápr. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Költőnő? ***** válasza:

#1:)))))

Kérdező; reméld h tanultál belőle és legközelebb nem teszed meg.

2014. ápr. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az egyes válaszoló hatalmas forma :D
2014. ápr. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A sok csaj miatt irigyellek. Nekem összesen nem volt ennyi csajom. Lépjél tovább, és "bosszuld" meg minél több csajon! Hajrá!!!
2014. ápr. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Meddig voltatok együtt? Mióta van új párja?
2014. ápr. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
tudom, hogy szemét voltam, de mióta szét mentünk, más lett jár bulizni, barátnőkkel lóg, azért csodálkozom mert rajongott értem, azt hittem úgy is mindent megbocsát és nem gondoltam, hogy új barátja lesz. nem tudom mit tegyek..
2014. ápr. 15. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!