Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Inkább legyen egy fiú 1 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább legyen egy fiú 1 évvel fiatalabb vagy pár centivel kisebb?

Figyelt kérdés
2009. dec. 21. 22:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

fiatalabb. nem járnék kisebb pasival.

23/L

2009. dec. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

(Fiú vagyok)

Inkább legyen a lány egy évvel idősebb, minthogy pár centivel magasabb.

2009. dec. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy???? Úgy 12-nek tippelnélek....Neked attól függ hogy 1 évvel fiatalabb vagy 2 centivel kisebb?? Nem az ,hogy jóképü vagy normális nem ez a fontosabb?
2009. dec. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

15/L..igen tudom, elég primitív kérdés :S

Lenne egy srác, aki csapja a szelet, nekem roppant tetszik.De vagy 3 cm-vel kb. kisebb :S

2009. dec. 21. 22:50
 5/13 anonim ***** válasza:
Inkább fiatalabb legyen (még akár 2 évvel is), minthogy alacsonyab legyen, az kicsit gáz... (nekem pl 2 évvel fiatalabb a barátom xD) 18/l
2009. dec. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Neked tetszik???Mert ha tetszik nemhiszem ,hogy téged zavarna ,hogy kisebb.Azt meg ,hogy más mit gondol kit érdekel??? Mert sztem ez a bajod
2009. dec. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az én volt párom 2 évvel fiatalabb és vagy 4-5 centivel kisebb volt és nagyon szerettük egymást :))

Ne adj az ilyen dolgokra, a szeretet nem ezen múlik.

2009. dec. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi :-))
2009. dec. 21. 23:09
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy olyan elméletem, hogy fiatalabb vagy alacsonyabb pasival soha, egészen mostanáig, beleszerettem egy olyan fiúba, aki fiatalabb és alacsonyabb is. Eleinte próbáltam elnyomni az érzést, a társadalmi elvárások...stb., hogy mindenki kinevetne az oldalán, de kezd nem érdekelni. :( Szeretem, a legjobb barátom, és ő is szeret. :( A kora annyira nem is zavar, a magasság kicsit. De ha vele boldog az ember?
2009. dec. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ilyesmi is csak egy 15 évesnek juthat eszébe...
2009. dec. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!