Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom régen megcsalta barátnői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom régen megcsalta barátnőit, állítólag mert nem szerették őt. Egyébként is közvetlen, kikezdett idősebb nőkkel is. Engem szeret, én is őt, azt mondja már eszébe se jutna. Meg lehet változni?

Figyelt kérdés

sajnos nem bízok benne a régi dolgai miatt, pedig ellenem még nem tett rosszat.


25/N


2014. ápr. 18. 11:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy valaki fiatalabb korában még nem veszi komolyan a kapcsolatait, nem a társat látja bennük, éretlen még egy tartós kapcsolatra, évekkel később pedig benő a feje lágya.

Meg lehet változni, de azért tartsd nyitva a szemed! :)

2014. ápr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

nem h pasinál de még csajnál is necces...

párom is szeretett de mikor még csak 3 hónaposok voltunk, megcsalt... később 1x szakítottunk és kiderült, fel sem fogta h ez mit jelent mert állítása szerint csak fizikai kontakt volt és csak azért nem mondta el, mert tudta, h én másképp gondolom... de mivel anno is mondta h minden párját megcsalta, ezért lényegében lelkem mélyén meg sem lepődtem... azóta hónapok teltek el, mikor ez kiderült, mondta h ma már nem lenne rá képes... azóta sem tudok benne megbízni, viszont elindult egy folyamat, ami mindkettőnknek jó - ő elkezdte megérteni, mit jelent a megcsalás, én pedig kevésbé vagyok már naiv... igyekszik bizonyítani h megváltozott és folyamatosan változik mellettem, értem... kíváncsi leszek, tudok-e majd benne bízni, márpedig egyelőre jól állja a sarat, szóval azt mondom, lehetséges a változás... a kérdés csak annyi, h őszinte tud-e veled lenni


ha vissza tudnám forgatni az időt, jobban figyelnék rá - csak azért nem mentünk szét, mert épp eléggé ismertem ezt az oldalát ahhoz, h tudjam kezelni a történteket... olyan, mint egy gyámoltalan gyerek, aki azt sem tudja, mi mit jelent egy kapcsolatban... szinte mellettem nő fel hozzá


de most már fogalmam sincs, mennyire lehet hinni annak, h aki egyszer képes rá, az többször is...


annyit mondanék neked, h élj azzal, h most viszont van szeretve a párod, és vigyázz rá... beszélj vele sokszor az érzéseiről, pár hetente tisztázd vele, hogyan viszonyul kettőtökhöz, és váljon természetessé, h mindig tudod, kikkel van és mikor, hol... 25 éves vagy - ezek szerint már mindketten idősebbek vagytok nálam és sokkal inkább felnőttek... de akkor is csak azt mondani, h ha ezt el akarod kerülni, akkor elkerülhetetlen a bizalom - add meg neki, mond ki neki, h "bízom benned, mert szeretlek,... de vigyázz rám, ha te is szeretsz, mert nekem fontos vagy, de képtelen leszek bízni benned, ha velem is azt fogod tenni, mint a többivel" persze ezt nem szó szerint... ha visszaél a bizalmaddal, nem érdemli meg - de az nem állapot, h meg sem adod neki


mindenkinek jár egy esély

2014. ápr. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen pasim az életére esküdözött, hogy engem tényleg szeret meg inkább meghal mint, hogy megcsaljon....de a végén nagyon durva megcsalás lett a végére és nem én csaltam meg!
2014. ápr. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!