Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti megengednétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti megengednétek a párotoknak, hogy mellettetek más nőkkel is lefeküdjön? Bele egyeznátek ilyesmibe?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 18. 17:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van büszkeségem.
2014. ápr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hülye - e vagy? :D
2014. ápr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 acelsziv ***** válasza:
te hány lyuksógort engednél be magad mellé?
2014. ápr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nyilvan, sot, ha no lennek, direkte batoritanam, hogy d*gjon csak meg barkit, akit megkivan, en otthon fogom varni a meleg vacsival meg nevelem a gyereket is.


ha a 'parod' ilyesmivel probalkozik nalad, most jott el az ideje, hogy lapatra tedd.

2014. ápr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Semmiképpen sem. Vagy párkapcsolatban élünk, amelynek részemről az a feltétele, hogy hűségesek vagyunk egymáshoz; vagy ha ez neki nem megy, akkor részemről akárkit megdughat, de engem biztosan nem.
2014. ápr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Soha. Ha más nőkkel akar lefeküdni fel is út - le is út, de mellettem nem fogja csinálni, engedélyt pedig különképp nem fog rá kapni. Párkapcsolat = pár = 1+1
2014. ápr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Te megengednéd a barátnődnek hogy más férfiakkal is lefeküdjön?
2014. ápr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem, nekem ez nem férne bele
2014. ápr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pasi vagyok, de egyszerűen semmi nem vonzana abban, hogy megcsaljam a szerelmemet. Ép kapcsolatban szerintem ilyen kérés fel sem merülne.
2014. ápr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
naná
2014. ápr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!