Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, titeket is zavar, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket is zavar, ha a fiúnak nincs önálló akarata mellettetek?

Figyelt kérdés
Nem te kényszeríted őt,magától ilyen.Folyton az van,amit te szeretnél,ő neki az a jó,amit te akarsz,azt csinálja,ami neked tetszene.
2014. ápr. 15. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ... ha csak nekem akar jót és neki meg tényleg mind1 akkor végülis nem nagy gond, de ha semmiről sincs véleménye, mert az is mind1, az már elég nagy bajokra utal.
2014. ápr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha nem kényszerből csinálja amit én mondok, hanem tényleg jó neki úgy, akkor miért zavarjon? Az zavarna, ha úgy érezné MUSZÁJ azt csinálnia amit mondok, de ha nem erről van szó, akkor nem zavar. (Ki az az elmebeteg akinek baj, ha az van amit ő szeretne?)
2014. ápr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Volt is ilyen udvarlóm, a 7. randit már nem érte meg.
2014. ápr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jól esik,ha a párom figyelembe veszi az érdekeimet,egy határig nem is baj,amit a kérdésben leírtál.Az viszont zavar,ha valaki mulya,és semmiről nincs önálló véleménye,sőt,igazából nem is érdekli az egész,csak legyen,aki irányít a kapcsolatban.
2014. ápr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Emiatt szakítottam az első és eddigi egyetlen párommal majdnem 3 év után. :(( Egy idő után nem lehet bírni.


L19

2014. ápr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak akkor ha látom rajta hogy ahhoz a bizonyos dologhoz amit megbeszélünk nem igazán van kedve. Én barátom mindenben benne van tehát nálunk nincs ezzel a gond, viszont most újítjuk fel az örökölt házát közösen csináljuk és ugye közösen tervezgetjük a dolgokat, szobákat, burkolatot, padlót meg ilyeneket, szerencsére anyagilag elég sokat tudtunk félre tenni mindketten így nem a pénzen megy a vita, persze odafigyelünk arra hogy minél kevesebb legyen a kiadás meg a párom sok mindent tud jó áron beszerezni mert vannak ismeretségei, javarészt apja szerez nekünk nagyon sok mindent, meg ügyes is a párom tehát nagyon sok mindent maga csinál saját kezűleg, de ha csempe meg járólap mintán gondolkozunk mert több fajta van és csak keverve tudjuk lerakni hogy ki is nézzen valahogy azért mennek kisebb viták mert kiáll az elképzelései mellett, ami azért tetszik mert mégis közösen döntjük el így az lesz amit mi ketten szeretnénk és nem lesz az hogy na csak én miattam lesz ilyen.

Persze a nappalink meg a szobánk padlóját én döntöttem el milyen legyen mert a páromnak mindegy mivel bízik az ízlésemben. Persze hülyét kapott attól amikor lila falat akartam a szobánkba és inkább a zöld mellett maradtunk.

Az udvarunknál ott én dönthetek ő neki egyedül a kocsi beálló az ami az övé a garázs ott bontott térkő lesz majd lerakva meg gyepet akar a virágos kert köré, a hátsó kertet én tervezem el, ott javarészt gyep lesz, meg néhány kis út a grillező fele, meg a kerítés színét is én döntöttem el, azt is rám bízta.


Na most a párommal mindig közös döntést hozunk de sokszor van az amit én szeretnék mert az neki is tetszik, nagyon egyformák vagyunk ilyen téren, mi nagyon egymásra találtunk :)

2014. ápr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!