Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom féltékenységre?

Figyelt kérdés
Eddig még soha nem fordult elő, hogy féltékeny lettem volna a páromra, tökéletes férfi, ám nemrég elkezdett egy kurzust. Az utolsó alkalom ota mesélt egy nőről akinek nagy az orra...másnap megint egy hölgyről aki állitólag nézta őt és a keresztnevét mondta...végül kiderült h egyazon hölgyről beszélt és az is ,hogy ez a nő egy model alkatu ,gyönyörü nő . Szerintetek van okom féltékenykedni ?

2014. ápr. 18. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mivel azt mondta h nagy az orra, ezért nem... :D ugyan már, ez csak egy kurzus...
2014. ápr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Sk1zo válasza:
Szex kurzus :*
2014. ápr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nem hinném

emiatt felesleges is, csak mesélt a kurzusról, ennyi :)

2014. ápr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor lenne okod félni ha nem beszélt volna róla
2014. ápr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nincs okod félni.

Mogyi

2014. ápr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát ebben az a vicces,hogy ő még azt is meg akarja ölni,aki rámnéz :-D és kérdeztem,hogy jóba van-e vele ...egyszerüen figyelmen kivül hagyta a kérdést ...
2014. ápr. 18. 21:22
 7/11 anonim ***** válasza:
akkor viszont az a gond, h mint mondtad, "meg akarja ölni aki rádnéz", szerinted ez normális?
2014. ápr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

az én párom érdekes, mindig említ neveket, mert sokan tapadnak rá, de eddig 1x éreztem csak bajt... mikor az illetőről 2-3 napig beszélt és érdeklődéssel... akkor még csak 3 hónaposak voltunk... meg is csalt vele - azóta rengeteget változott a kapcsolatunk, főleg mivel csak később derült ki, ha akkor mondta volna el, már nem lennénk együtt


figyelj oda rá, én amondó vagyok, h a megérzések sohasem csalnak - nem érdekes, h a sok ember közül csak 1nél éreztem félelmet, és milyen igazam lett? sokkal jobban kellett volna figyelnem akkor és ki kellett volna mutatnom, h hat rám a dolog


nem azt mondom, h meg fog csalni - csak azt, h kommunikálj vele, akár kérdezd meg tőle nyíltan is, h tetszik-e neki, beszéljetek a témáról, h "megcsalás"... ne letámadd, ne vádaskodj, ne hisztizz, csak beszélgess vele, vagy finoman vicceld el a dolgot, h kiszúrhassa a benned rejlő kétséget, éreztesd vele, h kissé érzékenyen érintett téged mindez, talán még meg is mosolyogja, h a nő, akit szeret, ilyesmire gondol


még mindig a jobbik eset, mint h nem beszélsz vele erről és csak napról napra féltékenyebb leszel

2014. ápr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mikor úgy éreztem minden rendben volt a kapcsolatomban, egyik napról a másikra elhagyott egy másikért. mikor megtudtam ki az új nő, akkor jutott eszembe, hogy szakítás előtt 3 héten keresztül róla beszélt, jót, rosszat is. de nem figyeltem oda... pedig kellett volna...
2014. ápr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem jut előrébb, ha megkérdezi h tetszik-e neki. mindenkinek tetszik sok ember, de ez még nem azt jelenti, h meg is fogja csalni vele.
2014. ápr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!